Coś do wysyłania newsletterów - proszę o poradę

Hej,

Z góry przepraszam, “googlowałem” ale bez konkretnych rezultatów, a jak już coś było to bez konkretnych komentarzy.

Szukam programu/systemu do wysyłania newsleterów. Mam bazę klientów i chciałbym ich informować o nowościach.

Program/System - najlepiej jak był by relatywnie prosty w instalacji i obsłudze, angielsko jezyczny i może być płatny.

Czy możecie coś polecić?

Dzięki za wasz czas,

j

Każdy program pocztowy + ukryta grupa mailingowa.

Hej, co masz na myśli ukryta grupa mailingowa?

P.S. Mówimy o około 1500 adresów.

Dzięki

J

No to na przykładzie klienta poczty z Opery (bo z niego korzystam).

  1. W zakładce kontakty tworzysz nowy katalog.

  2. W tym katalogu tworzysz kontakty swoich klientów.

  3. Tworzysz nową wiadomość

  4. Klikasz na “kopia ukryta”* i rozwija Ci się menu.

  5. Rozwijasz podmenu swojego katalogu z klientami i wybierasz “dodaj wszystkie kontakty z folderu”

  6. Wysyłasz

* kopia ukryta, żeby klienci nie widzieli do kogo jeszcze wysłałeś tego maila.

W sumie takie rozwiązanie jest lepsze od tworzenia grupy mailingowej, bo w takiej grupie ludzie widzą, kto do grupy należy i dodatkowo muszą zatwierdzić chęć należenia do grupy mailingowej.

To chyba da rade,

Dzięki kamil_w

J

Dodane 29.09.2011 (Cz) 12:43

Po szybkim teście… Outlook przy tysiącu adresów wymięka, trzeba dzielić na grupy i trwa to wiecznie.

Jest coś innego co bardziej sobie poradzi z tym?

J

Na użytek własnej firmy zakupiłem system Intea (www.intea.pl) dzięki któremu mogę między innymi obsługiwać akcje marketingowe. Mogę dokonywać wysyłki mailingowej do konkretnej grupy odbiorców, mogę tworzyć dowolne listy mailingowe odpowiednio pogrupowane. Bardzo mi to pomogło, chociażby w wysyłce konkretnych newsletterów itp. Polecam, zwłaszcza że rozwiązanie jest przystępne cenowo.