Coś muli w firefoxie

No więc tak - wchodzę na wortal i patrzę, a tu ładnie śnieżynki sobie po stronce latają. No do bra to chcę przewinąć stronkę niżej , i tu zaczyna się problem bo gdy wcześniej przewijanie działało płynniutko to teraz wyraźnie czuć denerwujące przeskoki ! Tak jakby coś spowalniało. I to tylko na stronie vortalu ze śnieżynkami. Do tego gdy otworzę stronę z vortalem w jednym panelu , a w drugim np. onet to w onecie również są przeskoki i niepłynne przewijanie , a gdy zamknę panel z vortalem to wszystko wraca do normy.

Czy to jest normalne czy tylko u mnie tak jest ??

Mam win xp, procek athlon 2200 mhz, 512 ramu, GF 4 4200.

Chyba tylko u ciebie. U mnie wszystko ok. W lewym górnym rogu masz zmień wygląd. :smiley:

No ok, jak zmienię wygląd to to jest dobrze. Ale czemu mi tak spowalnia przy śnieżynkach , ktos wie ??

Zobacz czy dzieje Ci się w innej przeglądarce np. IE

Nie, w IE nie ma tego efektu. Nie mam też żadnych trojanów ani wirusów.

Javę masz?

Gdybym jej nie miał to by chyba w ogóle śnieźynki nie działały.

Ale spróbuję ją przeinstalować, może pomoże :slight_smile:

To jest zapewne wina javy więc przy niej pokombinuj. :smiley:

Niestety przeinstalowanie Javy nic nie dało.

Ktoś ma jeszcze jakiś pomysł ?

Opcje- przeglądanie - zaznacz wszystko oprócz - pochodzące wyłącznie z serwera …

Ale tak właśnie miałem cały czas.

Wywal historię, formularze, pliki cookie, tymczasowe itp.

Jak nie to przeinstaluj przeglądarke !

Zrobiłem wszystko co napisałeś, łącznie z przeinstalowaniem, ale nadal jest to samo !!

Ja nie mam zainstalowanej Javy i mam te śnieżynki

Problem zapewne nie leży po stronie braku Javy 8)

PS:

jak będą nadal takie silne opady to mi cały ekran zapada :smiley:

Mi któraś wersja Javy powodowała takie czkawki,popróbuj z różnymi wersjami! 8)

mam teraz najnowszą , z kąd wziąć jakąś inną wersję ?

Witam.

Podaj tylko jeszcze ktora masz wersje FireFoxa. Przy 1.0 tez mi wolno chodzilo na niektorych stronach. A mam nowa Jave, itd. Przesiadlem sie na wersje starsza 0.9.2 PL i problem znikl. Przynajmniej u mnie.

Pozdrowienia.

Raczej nawet jak by nie było javy powinnno działać,. vortal adresowany jest do szerokiego grona uzytkowników, spora częśc nie ma javy.

Jest to java script więc trzeba mieć włączone apelty javy. :smiley:

Mam wersję 1.0 , ale nie mam ochoty przesiadać się na starszą .