Coś na luzie

ooo :o normalnie wyszło mi tak jak jest napisane na dole :lol:

mi wydszedł czerwony młotek ale nie marchewka

Wszystkie psychotesty znałem :stuck_out_tongue: Tylko tam gdzie była marchewka ja pomyślałem o kapuście a tak po za tym to wszystko tak samo.

he he

wyszedł młotek, ale bez koloru

i jeżyna :slight_smile: ale to nie jest warzywo, więc się już zapisałem do psychologa :slight_smile:

a ja tam pomyslalem o zoltym mlotku i ogorku:P:P

Wkrótce psychoanalitycy w Polsce będą mieli mnóstwo pacjentów:

Test Damiana oczywiscie zaliczony , Dwa poprzednie --zielona miotła,kapusta. :stuck_out_tongue:

A ja pomyslalem o buraku…

W pierwszym pomyslałem o czerwonym młotku :D:D A w drugom i zielonym ogórku :smiley:

Młotek się zgadza jednak kolor wyszedł niebieski.

Pewnie dlatego, że to mój ulubiony kolor.

W drugim marchewka zdecydowanie wygrała z pozostałymi warzywami :slight_smile:

M łotek i kolor nie wyszły, bo się rozproszyłem :smiley: , ale marchewka zawsze wychodzi, można nawet kogoś spytać z zaskoczenia “podaj jakieś warzywo” prawie zawsze powie marchewka :smiley: :smiley:

Mi własnie nie wyszła…Pomyślałem o pomidorze :slight_smile:

W tym teście, powtarzanie liczby 6 ma wywołać skojarzenia z marchewką, a nie tak jak mówisz, że pierwsze warzywo jakie nam przyjdzie do głowy to marchewka :slight_smile:

:smiley: :smiley:

J a się pytam, bez “6” i mówią “marchewka” :smiley: :D, ale wiadomo, że nie wszyscy, ale większość.

T o pytanie trzeba zadać z zaskoczenia, tylko wtedy wychodzi. :smiley:

a ja na poczatku pomyslałem o zielonym młotku a potem o sałacie. Dziwne ale fajne:D

A ja w pierwszym pomyślałem o zielonym młotku, a w drugim o truskawce :roll:

a ja i zółtym młotku i o marchewce :slight_smile: i robilem wszystkie testy z tamtej strony i wszytko ładnie wyszło :slight_smile:

A ja od razu pomyślałem że archeologia na forum jest ciągle w modzie