Coś piszczy w laptopie

Witam. posiadam laptopa Acer 4602WLMi

Problem: Otoż słysze mały pisk jakby z głośników, gdy glosnosc podkrece na maxa to pisk jest nadal cichy, lecz gdy odznacze wyciszanie w wyjsciu liniowym pisk jest wiekszy albo i nie, roznie to bywa. moze ktos wie jak rozwiazac ten glupi problem, prosze o pomoc bo pisk zaczyna mnie… #@%*&%#@ :slight_smile:

Wycisz mikrofon !!

hmm tak mi się zdaje ale… jak wyciszamy mic’a to on nie działa :stuck_out_tongue:

profesionalne odpowiedzi;/

wydaje mi sie ze te ciche piski maja cos wspolnego z dyskiem, bo gdy on cos tam robi to pisku juz niema:) albo na przemian jak dysk miga to pisk tez tak punktuje. wczoraj byl taki dzwiek jakby dysk sie wylaczyl cos w tym stylu i byla zwiecha windy. #$%&@#$ !!

wiem co to juz jest, gdy jest wlaczony i gdy chce go przeniesc trzymam go za boki, i wtedy “uciskam”?? dysk. i wtedy jest jakby takie dziwne dziwek jakby dysk sie wylaczyl, aby znow sie rozwiesil lekko dociskam i znow dziala, co moze byc przyczyna? moze nie mozna go przenosic? a moze servis? gwarancja nadal jest.

Przykro mi ale twoje stwierdzenie mnie jako amatora informatyki znudzilo więc radzę iść na gwarancję bo ja tobie nie pomogę… co nie zmienia faktu że u mojej Mamy też był ten problem :stuck_out_tongue: