Coś się mi muli system... <=LOG

Od paru dni system mi jakby zwolnił, przeskanowałem na trojany i spyware, nic nie znalazło. Podejrzewałem wentylator, ale wszystko jest z nim OK. Pomóżcie!

Usuń: (wszystko oczywiście robisz w trybie awaryjnym z wyłączonym przywracaniem systemu)

Ten wpis z kreseczką “_” usuniesz edytorem rejestru Registrar Lite

Uruchom edytor w pole Address wklej ścieżke

HKEY_CURRENT_USER\Software\Microsoft\Internet Explorer\URLSearchHooks i kliknij Go poczym zostaniesz przeniesiony do tego klucza. Po prawej stronie będzie widoczny wpis _{CFBFAE00-17A6-11D0-99CB-00C04FD64497} wszystkie inne wpisy z taką samą kreseczką także kasujesz i z prawokliku kasujesz wpisy.

Start => Uruchom => wpisz services.msc => zatrzymaj i wyłącz proces Remote Packet Capture Protocol nastepnie odpalasz HijackThis Misc Tools => Delete NT service => wpisz rpcapd => Ok i zresetuj komputer.

Pliki na czerwono usun ręcznie z dysku

Kosmetyka:

Start=>Uruchom=>Wpisz polecenie msconfig=>Zakładka Uruchamianie i odchacz:

Hmmm a teraz ważna sprawa wpisy 017 to twoje DNS i mam pytanie czy coś ci mówią te trzy wpisy:

Mówią mi tylko tyle, że ustawiłem je jako nazwy domen w sieci LAN, ale czy to jest coś ważnego?

P.S. THX za log

jesli ustawiles i znasz to wszystko jest ok :slight_smile:

czasami rozne lesne dziadki podszywaja sie pod wpisy 017 :slight_smile:

Czy po wyczyszczeniu loga problem ustapił czy system dalej wolno chodzi?

JUŻ CHODZI JAK TA LALA!! heh, jakie zabawne :?

W każdym razie jest lepiej niż było, wspomne jeszcze o tym, że pousuwałem kilka programów. Co najciekawsze Norton mi tak spowalniał kompa, tyle kasy poszło na marne…

Ale i tak BIG THX 8)