Coś skanuje dysk po 15 minutach bezczynności

Ponawiam temat

Usunąłem wszystkie zaplanowane zadania w harmonogramie COMODO , wyłączyłem zaplanowana defragmentacje w systemie , w harmonogramie systemowym nie widzę nic podejrzanego ale zobaczcie sami http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/8d24f181171652b6.html

Myślałem że to Comodo powoduje te skanowanie ale wyłączyłem wszystkie zabezpieczania programu i go zamknąłem ale po równych 15 minutach bezczynności dysk zaczyna mielić i coś skanuje.

Tylko nie mam pojęcia co.

Bardzo proszę jak ktoś wie o co chodzi o pomoc.

Pozdrawiam

Mój poprzedni temat: http://forum.dobreprogramy.pl/comodo-internet-security-skanowanie-przy-bezczynnosci-t434763.html

Skoro już wszystko powyłączałeś, to wyłącz jeszcze indeksowanie plików na wszystkich partycjach. Komputer > poszczególne dyski prawym klawiszem > Właściowości i odhacz kratkę Zezwól na indeksowanie… Potem zezwól na folderach i plikach. W razie dalszego pytania, Ignoruj wszystko. Może pomoże? Na pewno nie zaszkodzi.

Ok dzięki zobaczę czy to coś da.

A w harmonogramie systemowym to co jest to musi zostać(screen)?

Bo nie wiem co oznaczają poszczególne pozycje a nie chce wyłączyć czegoś ważnego.

Walczę z tym już dość długo i nie mogę sobie poradzić.

A jest to dość irytujące bo mam np włączonego tylko winamp lub oglądam film a tu po 15 minutach nieruszania myszki dysk zaczyna mielić.

Masz Avasta?

Mi też coś skanuje po pewnym czasie bezczynności, w momencie jak ruszę myszką, to dysk od razu przestaje pracować.

Sprawdziłem w Monitorze zasobów i był to Avast jeżeli dobrze pamiętam.

Sprawdź też, czy Windows Defender nie skanuje.

Windows defender mam w ogóle nie aktywny.

Używam tylko Comodo internet security.

Dodane 27.02.2011 (N) 17:28

Ps: Monitor zasobów czyli masz na myśli monitor niezawodności i wydajności w Viście?

Dodane 27.02.2011 (N) 18:37

Wychodzi na to ze to co mi tak mieli dysk to systemowy defragmentator dysku kryjący się w monitorze wydajnosci jako

DfrgNtfs.exe

I teraz pytanie drodzy forumowicze. Jak to wyłączyć?

Szukałem trochę na Google ale nie znalazłem odpowiedzi.

Zaplanowane defragmentowanie dysków mam wyłączone na obydwu partycjach.