Coś wyczyściło Thunderbirda+log

Pisałam już o tym w dziale Problemy,ale przesyłam loga z HijackThis do sprawdzenia.Chodzi o to,że z Thunderbirda zniknęły wszystkie ustawienia kont mailowych i wszystkie wiadomości.Bardzo proszę o sprawdzenie loga i pomoc!

Odinstaluj SpyStopper Pro

W trybie awaryjnym z wyłącząnym przywracaniem systemu usuwasz (wpisy Hijackiem, pliki/foldery na czerwono ręcznie z dysku (w razie problemów z usuwaniem plików użyj narzędzia KillBox ):

Po zabiegach nowy log z Hijacka + log z Silent Runners

Zrobiłam tak,jak pisałeś ,ale nie mogę znalezć nigdzie na dysku pliku/folderu “SpyStopperPro”…Oto logi do sprawdzenia:

oraz z SilentRunners

z góry dzięki:)

Otwierasz notatnik i wklejasz w nim to:

Plik --> zapisz jako --> zmień rozszerzenie na wszystkie pliki --> zapisz pid nazwą FIX.REG

Wchodzisz do trybu awaryjnego i w hijacku kasujesz ten wpis:

Następnie (nadal w awaryjnym) odpalasz plik FIX.REG :slight_smile:

Po tym jeszcze raz logi do kontroli :slight_smile:

Zrobiłam wszystko wg. Twoich zaleceń.Oto logi do kontroli :slight_smile:

oraz SilentRunners

Mam nadzieję,że wszystko jest już ok :slight_smile: Z góry dziękuję pięknie :smiley:

Ten wpis możesz usunąć Hijackiem i całkowicie zapobiec powstawaniu tego wpisu poprzez:

Panel sterowania --> System --> Zaawansowne --> Uruchamianie i odzyskiwanie

Klikasz Ustawienia i w sekcji Zapisywanie informacji o debugowaniu ustaw opcję na Brak :slight_smile:

A ogólnie to już czysto :slight_smile:

A dlaczego ma wywalić SpyStopper Pro :x

Bieniol co ty wyprawaisz :?

Wiem, że to się może wydawać dziwne, ale mam bardzo złe doświadczenia z tym programem…

Dlatego jeżeli go spotykam, to albo go omijam szerokim łukiem :roll:

Nie mozesz wprowadzac swoich upodobań

Bo ci sie ten progs nie podoba to odrazu ktos ma go kasować

O tym ma decydowac sam user który go posiada

Możesz zaproponować jego kasacje ale nie kazać :?

Nie rób tak wiecej

trudno-już zrobione, a nie przypominam sobie ,żebym instalowała taki program,więc nie płaczę.(Chyba,że zrobiła to moja druga połówka :? -ale nie chce się przypucować).Tak czy inaczej bardzo dziękuję za pomoc i cierpliwość Bieniol :lol: oraz za troskę kuz5 :smiley: