Cos z emulem

w lewym dolnym rogu mam cos taiego: Użytkownik xxx(xxxxxx) zażądał twojej lusty udostępnionych plików> zaakceptowano. O co chodzi? nie wyrażalem żadnej zgody…

Jakiś użytkownik zażądał od Ciebie listę udostępnionych plików i się zgodziłeś.

Może przypadkiem ?

nie… siedzialem caly czas na jakies stronie a emule byly zminimalizowane do ikonki…

Być może eMule nie pyta się o to.

Na tym m.in. polega wymiana plików. :wink:

aha ale jest to w pelnibezpieczne?

mariusz02533 proszę poprawić nazwę tematu na konkretną

Jeśli chcesz wyłączyć pokazywanie, to:

Ustawienia -> Pliki -> Widzą moje pliki -> Nikt

Ale wtedy będziesz słabiej ściągać. Najlepięj udostępnić jakiś folder (robisz to w konfiguracji) i trzymać tam kilka plików. Ja mam udostępnione tmp. i inconing z emula dla wszystkich. Na zakładce na górze masz opcję “udostępnione pliki” i możesz zawsze zobaczyć co widzą inni.

Możliwe, że w opcjach masz już ustawione, żeby zgadzać się na takie zapytania :x

Tak a jakim to sposobem :o

Czy pokazujesz listę plików czy nie nie ma zadnego znaczenia na Upload , a co dopiero na Download. Zapewnie wydaje ci się ze przy zablokowanej liscie plików mniej osób ściąga od nas przez co mamy mniej kredytów. Moze i w małym procencie masz rację , ale nie wpływa to na transfer.

A odpowiedzi udziełi juz boczi 8)

Jak nic nie udostępniasz to może to i nie wpływa na samą prędkość ściągania, ale wtedy nie masz kredytów i na każdy plik czekasz w dłuższej kolejce. To chyba wpływa na całkowity czas ściągania?

http://pl.wikipedia.org/wiki/EMule

Napisałem ze nie, oczywiści jakiś minimalny wpływ moze to miec, ale raczej nikt nie przegląda plików po listach ale przez Szukaj, więc nto stwierdzenia nie ma sensu…

Po co ten link… :roll: