Counter Strike 1.6 /wysokie pingi mimo dobrego kompa i łącza

Czytalem na tym forum o podobnych problemach jak moj ale odpowidzi nie znalazlem…

A mianowicie: mieszkam w akademiku, net zapewne jakis bardzo dobry, na stronach pokazuje szybkosc od 2-8 mbit/s !!

Prędkość łącza nie oznacza dobrego pinga. Jak pół akademika zapycha sieć programami p2p to się nie dziw, że masz taki ping.

w nocy o północy mam taki ping,a pozatym napisalem, ze wszystko inne działa blyskawicznie a podobno do plynnego dzialania csa wystarczy 246kb/s

wiem ze cos jest nie tak… bo np kilka pokoji obok graja w csa normalnie

Ktos cos mowil o jakis logach czy cos ale nie wiem czym i jak to zrobic, dodam jeszcze ze mam kompa-potwora

prO_One , proszę zapoznaj się z tą stroną oraz tym tematem, a następnie popraw tytuł tematu, używając przycisku ac7a4cd89050aa6e.gif

a ja Ci jeszcze raz mówię, że prędkość łącza nie świadczy o pingu. Nie masz innych emuli, itp odpalonych w czasie grania? Firewall może blokuje?

ofc, ze nie, wszystkie zbędne programy wyłączone, firewall odblokowany, system przeinstalowany 2 tyg temu…

Wejdź na http://board.counter-strike.pl i za pomocą tematów w kompendium wiedzy o 1.6 ustaw w swoim cfg raty pod łącze. Jeśli nie pomoże, to znaczy że problemem są programy p2p masowo zapychające łącze.