Counter Strike na wielkim monitorze 22" i więcej

Witam

Mam pytanie. Jak się gra w Counter Strike’a głównie 1.6 na monitorze o przekątnej 22" i więcej ?

Mógłby ktoś dać screeny jak posiada ? Jaki monitor wybrać ? Czy warto inwestować w tak duże monitory ? Czy opłaca się kupić z matrycą S-PVA ?

Ja gram na 37" Full HD (Samsung LE37A656) w każdą gre, FIFA, CoD4 , NFS XX itp nie widzę żadnych problemów. Screen nie ma tu chyba sensu. W drugim kompie jest 22" Acer i także nie ma problemów z grami.

jak masz komputer klasy PC to juz tylko sie oplaca inwestowac w duzy monitor 22’’-24’’ panoramiczny, w zaleznosci od karty graficznej

gra na takim monitorze wyglada normalnie, wszystkie nowe gry beda wygladaly normalnie. przewaznie teraz kazdy dostosowuje swoj produkt do panoramicznych

starsze gry 2D beda mialy lekko rozciagniety obraz, podobno mozna to naprawic przez wylaczenie skalowania w sterowniach ale nie sprawdzalem

jak preferujesz bardzo delikatne smuzenie (filmy, gry) to wybierz tanszy monitor na matrycy TN 3 generacji

jak preferujesz lepsza jakosc obrazu, lepsze katy widzenia i kolory kosztem tragicznego smuzenia to wybierz na innej matrycy.

to nie oznacza ze TN jest taki koszmarnie zly pod tymi wzgledami.

a ewentualnie jakie model były dobre tak do 1000zł max 1200 ?

Słyszałem, o tym monitorku, że jest NAJLEPSZYM PRODUKTEM 2008 roku.

Można go zamontować na ścianie ? bo bardzo mi na tym zależy bo nie mam zbyt dużo miejsca na biurku

przeczytaj komentarze w tym linku to sie dowiesz co ludzie o nim sadza

Który z tych modeli będzie najlepszy :?

ACER

GATEWAY

powiedzialbym ze acer