Counter Strike problem

Witam.

Mam problem z CS. Jak się łącze do serwera przez program HLSW to wyskakuje mi coś takiego http://img482.imageshack.us/my.php?image=blad9jw.jpg dokładnie chodzi mi o sam dół czyli napis

“Error! Server Verification Failed”. Co to może być prosze o pomoc.

Pozdrawiam

A jaki to jest CS >??< (Po co Ci ten program ? :? )

TopuŚ : Tylko jak łączysz się przez HLSW czy ciągle tak jest ? Możliwe że brak łączności przez chwile z serwerem… albo nie masz wymaganego cd… choć to by pisało, hmm nie pamiętam dokładnie oco chodzi ale stawiam na brak łączoności z serwerem

Albo zacznijmy od tego czy masz orginałke czy pirata …

A co do łączności nie wiem co mi się stało, ale co jakiś czas mi wyskakuje w lewym rogu “Problem connetion” i mnie wywala z serwa (chodzi mi o CS:Source) To te powalone aktualizacje to robią … :frowning:

PS. Przez HLSW się nie łącze !!

Tu nie chodzi o pirata, tu nie chodzi o HLSW tylko to jest serwer z VAC’em (tak jak IGOIG’s Zone) i tam musisz jakieś poprawki zainstalować itp. żeby działało (mi tez ten błąd wyskakiwał), nie wiem jednak na jakiej stronie jest instrukcja jak to zrobić, bo trzeba dodarkowe pliki pościągać.

Też z tym mam problem ale restartuje Steam’a i mam już z głowy na jakieś 30 min. Nie wiem co jest … !!

Ale on ma CS 1.5 bez Steama :smiley: (tak myślę bo po co komu HLSW do cs 1.6 :smiley: ). A w CS 1.5 trzeba zainstalowac łatke hl1111.exe i pliczek podmienić tylko nei wiem jaki :frowning:

A więc posiadam wersje 1.5 ściągana z neta. HLSW dobry programik do łączenia z serwem kumpel go używa i jest OK a u mnie nie… Mam zaisntalowane wszystkie aktualizacj. W takim razie co mam zrobić, zainstalować poprawki ale skąd? Prosze pomóźcie. A z łącznością z sewerem coś trzeba zrobić ??

Złączono Posta : 26.01.2006 (Czw) 23:23

Już wszytko jest wporządku. Musiałem podmienić jeden plik. Dziękuje za zwrócenie uwagi. Pozdrawiam