Counter Strike source problem z serverem

(Wiesiek373) #1

Mamy taki kłopot.Kolega zmienił dostawce internetu z Neostrady na światłowód w N-Playu.Jak obaj mieliśmy Neostradę ,stawiałem serwer i on mógł do mnie dołączyć(graliśmy z botami).A jak ma N-Playa to ani ja do jego serwera nie mogę dołączyć,ani on do mojego.może Ktoś wie na czym polega problem?Byłbym wdzięczny za pomoc.Acha,jego po mniej więcej pół godzinie(albo szybciej) grania na serwerze publicznym wyrzuca.

(Hazel Adam) #2

Steam czy Non-Steam?

(Wiesiek373) #3

Facet,weź się odp....Jak nie masz pojęcia to się nie odzywaj.Ekspert od siedmiu boleści.

(Hazel Adam) #4

To było konkretne pytanie, od tego zależy w jaki sposób możemy Ci pomóc... -.-

(Wiesiek373) #5

Milion razy na tym forum pisałem jaki mam CSS.I więcej nie będę.Bo się guzik znacie.Pozdrawiam! !!

Już miałem kłopot z tą grą.Pytano mnie ,czy mam legalną grę.Odpowiedziałem.Niestety,cwaniaczek nie znał rozwiązania.Szlag mnie trafia,jak czekam na pomoc,a jedyne co tu znajduję to pytanie o legalność gry,od cwaniazcków nie amjących o niej bladego pojęcia.

(Mroczny30) #6

Nie musisz odrazu się unosić... Odpowiedz grzecznie jaka wersja, żeby było wiadomo w czym tkwi prolem i jak dobrać konfiguracje :wink: .

(Wiesiek373) #7

Panie mroczny 30 odpowiadam najgrzeczniej jak mówię Counter Strike Source kupiony w 3kropkach(mam pokazać paragon?).Co się spytam o kłopot CSS,to jakieś cwaniaki pytają czy mam non steam.Mam Steam.Wszytko śmigało,do czasu zmiany operatora internetu ,przez jednego z nas na światłowód w N- Play`u.I jak znam życie pnie mroczny,to się wymądrzasz a guzik wiesz.Bo nie rozumiem jakim prawem pyta mnie ktoś,skąd mam grę?

(Mroczny30) #8

tak się składa, że o css troche wiem...

Sprawdź inne gry ze steama, czy występuje podobny problem.

Jeśli tak to kwestia konfiguracji u operatora, jeśli tylko css to proponuje reinstalacje gry.

Również może byćto kwestia zablokowanych portów u operatora, bądź ip wewnętrze lub innego rodzaju blokady.

(Wiesiek373) #9

No więc tak-Day of Defeat nie działa jak powinien,czyli nie można dołączyć do serwera,tak jak w CSS.Ale FarCry (dla dociekliwych-oryginalny,kupiony w kolekcji klasyki),w sieci działa jak powinien.Czyli mogłem dołączyć do serwera postawionego przez kuzyna.W każdym razie dziękuję Ci za sugestie.Co ja się for oczytałem...Nawet na forach CSS nie mogę znaleźć rozwiązania tego problemu.

Jak próbuję dołączyć do niego pojawia się komunikat-Lan serwer are restricted to local clients(class C)

Obaj mamy powyłączane zapory.

Dodam na wszelki wypadek,że nie gramy przez hamachi.Bo znalazłem w sieci o coś o tym błędzie,ale my gramy na STEAM i nie na Hamachi.

Dodam jeszcze,że Team Fortres(też steam) też mówi,że w lanie gramy.

(Mroczny30) #10

no to ten kto stawia serwer niech wpisze w konsoli sv_lan 0

(Wiesiek373) #11

Dziękuję za kolejną podpowiedź.Niestety komendę sv_lan 0 będę mógł sprawdzić dopiero w poniedziałek.Sprawdzaliśmy,by było śmiesznie komendę sv_lan 1(bo to w necie wyczytałem).Niestety bez skutku.I proszę mi w związku z tym powiedzieć ,kiedy ją wpisać.Tzn gdy już jestem na postawionym przez siebie serwerze,czy tuż przed jego zrobieniem?A może nie ma to znaczenia?

Kurcze,jak obaj mieliśmy neostradę,nie było problemów,graliśmy we wszystkie gry na Steama,ale,niestety,komuś N Playa się zachciało :twisted:

dziwne,na publiczne serwery obaj możemy wejść.czy zawsze są takie kłopoty z hostowaniem CSS przy różnych dostawcach internetu?

(Mroczny30) #12

praktycznie przed postawieniem powinno się go wpisać, zawsze można użyć hamachi, albo innych VPN-ów