Counter Strike Source + Windows 7 = crash

ZAinstalowałem CSS (oczywiście steam) na swieżej instalacji Windows 7 x64.

Od czasu do czasu po wybraniu serwera i po zaogowaniu się nań, kiedy pijawia sie okno z informacjami o serwerze a w tle widać toczącą się aktualnie grę i trzeba kliknąć OK, gra się zawiesza, na nic nie reaguje. Wybawieniem jest ctrl+alt+del

Dzieje sie tak w przy ok 60% uruchomień.

Nie zalezy to od serwera, bo na tym samym raz jest wszystko ok, a raz gra sie wysypuje.

jakieś pomysły??

tyko jeden. Zmień system. CS nie był na pewno nigdy robiony pod Win7-64bit. Jeśli nie chcesz zmieniać systemu, spróbuj exe uruchomić w trybie zgodności z xp sp3

Aplikacje 32 bitowe są odpalape pod x64 z emulacją 32 bitową. hl2.exe także.

Prbowałem w trybie zgodności i nic nie pomogło. A nie wiecie skąd mozna zdobyć obraz z xp sp3 który nainstalowuje się w W7 i wtedy możliwa jest emulacja xp?

Najprawdopodobniej wina systemu 64-bitowego. Mi Counter Strike 1.6 bezproblemowo chodzi pod Win7, tyle że 32-bitowym. A więc jeśli tak stara gra, chodzi na najnowszym systemie MS, to aż dziwne, że Source nie chce.

jak wcześniej miałem css pod w7 x32 też było ok. Nie ma jakiegoś pathca czy czegoś, żeby css działał prawidłowo??

Mi na win7 64 bity chodzi CS 1.6, więc dlaczego mu niby CSS ma nie działać? Pokomibnuj ze zgodnością, ew. uruchom program jako administarator.