Countery Strike Problem Z Ustawieniem Rozdzielczosci w Lapto

(Xkonrad) #1

Witam

Laptopa mam bardzo krotko dopiero kilka dni i tak rozbudowywać zasoby laptopa pomyślałem o cs'ie "bez którego nie mogę żyć". Gdy juz pobrałem cs'a, włączyłem ustawiłem rozdzielczość na maksymalna czyli 1024x768. Zrobiły się dwa czarne pasy po lewej jeden i tak samo po prawej jeden. Domyśliłem się że chodzi o rozdzielczość; i sie nie myliłem. Włączyłem opcje "Widescreen" ustawilem na rozdzielczość 1270x720 ale grafika mnie zniechęciła. Teraz jak zrobić abym grał na "Normalu" na zwykłych ustawieniach tylko bogatszych o jedną opcję mianowicie jeszcze jedna rozdzielczość i lepsza grafikę. Mam nadzieje, że mnie zrozumieliście, proszę o pomoc.

(Tobster) #2

Zapewne kolega pobrał poprzez program dystrybucji gier STEAM i ma oryginalne konto.

Jeżeli kolega chce grać w rozdzielczościach 4:3 to tak musi zostać. Można jedynie wyłączyć zachowywanie proporcji i obraz zostanie rozciągnięty. Druga opcja to ustawienie rozdzielczości w proporcjach 16:10 / 16:9 WIDE. W tym celu kolega musi wejść do Counter-Strike - > Options - > Video i tam jest opcja formatu obrazu STANDARD i WIDE. Zaznacza kolega WIDE i wybiera rozdzielczość natywną dla matrycy notebooka. Jeżeli jest to 15,4'' to kolega musi ustawić 1280x800 i wtedy obraz będzie ostry. Do tego głębię 32bit.

(Xkonrad) #3

A wiesz może jak wyłączyć synchronizacje pionowa w Windows 7 ?

(Monczkin) #4

xSmall , nazwij temat konkretnie i popraw błędy. Na forum używamy polskiej pisowni. Inaczej temat zostanie usunięty. Przeczytaj regulamin.

(Tobster) #5

Zapewne w panelu sterowania. Jeszcze podpowiem, że jak matryca w twoim notebooku ma odświeżanie 75Hz to. Steam - > Games - > Prawym na CS - > Properties i tam wybierasz opcję, aby dodać parametr do ścieżki (w pracy nie mam STEAM'a więc piszę z pamięci) i dodajesz - freq 75

(Xkonrad) #6

ok ustawiłem to

(Tobster) #7

Dodaj jeszcze komendę do configu lub wpisz z konsoli fps_max 100

Miłej gry.

(Xkonrad) #8

To już akurat mam .

Dzieki za pomoc