Cover Designer NERO

Witam.

Potrzebuję programu do okładki cd, głównie chodzi mi o to, aby można było sprawdzić jak będzie wyglądać gotowa okładka , czyli czy nic nie wychodzi poza granice, nic nie jest ucięte itd . Tworzyć okładkę będę w innym programie.

Na starym komputerze pamiętam, że była opcja w Nero, Cover Designer i tam można było projektować okładki do płyt.

Teraz patrze, że u siebie mam zainstalowane Nero 7 Essentials - które było dołączone na płycie przy zakupie laptopa , ale w narzędziach nie ma właśnie nic takiego, czego szukam… mimo, że w 7 chyba powinno coś takiego być ? o ile to nie jest jakaś ograniczona wersja dołączana do kompów za free ;/

Zależało by mi na doinstalowaniu tylko tego narzędzia do mojego Nero , nie chce nowych wersji cudów bajerów

Myślałam, też o aktualizacji, ale pamiętam, że kiedyś to zrobiłam, bo wyskakiwało info… trwało to dobrą godzinę ! i generalnie żadnych zmian nie zauważyłam… więc chyba nie mam ochoty na aktualizację ;/

Będę bardzo wdzięczna z tym Cover Designer !

Pozdrawiam!

Coś mi zdaje że każde nero dołączane do nagrywarki ma Nero CoverDesigner.

Zobacz czy nie masz czasami folderu o takiej nazwie w C:\Program Files\Nero\Nero 7\

Jak masz to poszukaj dobrze w Nero StartSmart Essentials.

hmm… faktycznie, wchodząc w Program Files\Nero\Nero 7\ jest Cover Designer … ale gdy chce go uruchomić wyświetla się informacja, że "Używany nr seryjny nie zezwala na uruchomienie tej aplikacji "

Dalej pisze w j. ang , że mogę przeprowadzić aktualizacje … ;/;/

cóż… zrobię jutro tą ( nieszczęsną ) aktualizację, może w tym problem… bo jak nie to nie mam pojęcia o co chodzi… :shock:

Dodane 12.01.2009 (Pn) 11:11

więc włączyłam aktualizację, ale program stwierdził, że mam wszystkie ostatnie wersje ;>

co ciekawe… w tabelce aktualizacji - z wymienionych aplikacji Nero nie ma Cover Designer

dlaczego więc widnieje zainstalowany w folderze Nero? i nie mogę go uruchomić ???

Bo mu chodzi o płatną aktualizację :wink:

Spróbuj odinstalować całe nero razem z usunięciem wpisów w rejestrze i zainstaluj ponownie, wybierając w niej opcje zaawansowane i tam wybierz przydatne pakiety. Jak nie pomoże to będziemy inaczej kombinować :smiley:

możliwe, że o to chodzi… chociaż na starym kompie, miałam cały pakiet bez dodatkowych aktualizacji, może faktycznie kwestia jak zostało to zainstalowane…

Trudno, jak pisałam, tak naprawdę, potrzebuje to tylko dla sprawdzenia wizualnie danej okładki , czyli w moim przypadku będzie to jakieś 10sek… i na tym koniec… więc nie chce tracić tyle czasu na przeinstalowywanie, szukanie i kombinowanie :] dla 10sek looknięcia :slight_smile:

Podejrzewam, że u brata jest stara wersja , więc u niego jak coś sprawdzę :slight_smile:

Dzięki śliczne za pomoc :* Pozdrawiam!