CPUFAN 2 - Nie mogę ustawić obrotów

Jak masz procka 4th gen i karte na maxwellu to ja bym podpiął tylko 2 wentyle a reszte odpiął bo zbędna, ja mam he924 na i5 4690k chodzi nieco ponad 1000rpm i te 2 wentyle na około 500rpm i procek na 4.7Ghz i nie ma najmniejszych problemów z temperaturami i jest cicho.

testuj

https://www.youtube.com/watch?v=p-5-k-rR8Kg

 

PS.

dobrze ci tutaj kolega radzi z tym bocznym  wywal go

A jeżeli ustawiłem na boku wentylator tak by mi dźwięk nie przeszkadzał, to tak czy siak go wywalić? czy może będzie on jakąś wadą że wtłacza powietrze albo wyciąga. Co polecicie.

 

Chyba że opcja, dać wentyl na dół kompa by wiał na grafe… tego nie testowałem jeszcze.

Nudzi ci się kolego chyba, masz problemy z temperaturą, że te wentyle tak wciskasz czy nie chcesz żeby się marnowały? Nie rozumiem po co sobie problemy stwarzasz… Nie potrzebujesz takiego chłodzenia, chyba że hałas lubisz…

Właśnie ze nie. Wywaliłem najgłośniejszy i kupiłem te 2 Be quiet, mam to trzeba wykorzystać.

Zostaw sobie na zapas jeden, jak ci się jeden zwali to będziesz przygotowany :slight_smile: A jak musisz to daj na dół. Wpisz w google grafika “optymalne chłodzenie obudowy” zobacz sobie.