Crash wszelkich programow, prawdopodobnie przez wirusa

post2252477.html#p2252477

Temat usuniety przez moderatora JNJN, prosze, moderatorze, zastanow sie ponownie. Dopisek “CZYTANIE I SZUKANIE NIE BOLI”. Jak mam znalesc odpowiedni temat gdy wiekszosc tutaj tworzonych nazywa sie “Problem z kompem, sprawdzenie logow”. Szukarka jest wobec mojego problemu bezsilna a probowalem jej uzywac, przeszukalem takze pierwsze 4 strony szukajac podobnego problemu i znalazlem kilka tematow. Tematy ktore zalecaly CCleanera, czyli czynnosc ktora juz zrobilem, zatem prosze o nie usuwanie tego tematu “bo wydaje mi sie ze podobny juz byl”. Jezeli tak to niezmiernie prosze o potwierdzenie swojej tezy linkiem, ze podobny juz problem wystapil, albowiem ja znalesc takiego nie potraiflem.

Tutaj chodziło o

Piratom nie pomagamy. [-X

Może ta cała sytuacja Cię oduczy piracenia.

Sadze ze nie o to do konca chodzilo panu JNJN. Jednakze.

deFco, czy jak bym napisal ze jakis wirus atakuje mi kompa, pomijajac wstep o nielegalnej aktywacji, bym byl godny pomocy? Prawda jest taka ze niejedna osoba ktorej tu pomagacie ma nielegalnego windowsa, niejedna trzyma nielegalnie utwory na komputerze, jednak gdy o tym nie powiedza - wtedy wszyscy udajemy ze jest okej? “Everybody lies”. Takze jest to niezmiernie budujace, “idz piracie, nie pomozemy Ci!”. A glowe bym dal sobie uciac, ze Ty takze nie jestes do konca fair, bo - defakto - w dzisiejszych czasach jest to prawie niemozliwe.

Jezeli nadal twierdzicie ze ja jako “pirat” nie zasluguje na pomoc, stworze kolejny temat z nowego konta. “Wirus niewiadomego pochodzenia zaatakowal moj komputer” a wtedy kazdy bedzie gotow mi pomoc? Dolacze wtedy do waszego wyimaginowanego koleczka wspanialego swiata? : c

Dodane 24.07.2009 (Pt) 16:06

bump?