Crashe przeglądarek, blue screen i inne problemy

Witam,

Ostatnio mam kłopoty ze swoim systemem Windows 7 Ultimate. Pierwszy problem jest taki, ze wszystkie przęglądarki się sypią - Firefox, Chrome, Opera. Tak jest od początku, tj od kiedy mam sprzęt. Losowo pojawiały się też bluescreeny ( to akurat był problem z karta graficzną i chłodzeniem), raz - dwa razy na tydzień ale ostatnio bardzo się nasiliły i nie wiem co teraz jest ich powodem. Próbowałem dzisiaj także zainstalować sterowniki od nvidii i wyskakuje błąd: “7zip :data error”. Ręczne wypakowanie nic nie daje, pliki są uszkodzone. Sprawdziłem memtestem pamięć, żaden błąd się nie pokazał. Dorzucam ostatniego loga z bluscreena, jest też tam *.exe który może powodować ten błąd.

Rozchodzi mi się o to generalnie czy koniecznie muszę już zrobić formata czy nie. Ktoś może zapytać czy to dla mnie problem, otóż format nie ale mam strasznie dużo ważnych plików, których przeniesienie będzie trwało naprawdę długo, pomijąjąc masę materiałów które mam zgromadzone na komputerze i nawet nie bardzo mam na co je przenieść w tym momencie.

Pozdrawiam

Minidump - http://speedy.sh/tMucD/082713-11325-01.dmp

Zalecam Ci przetestowania kości pamięci RAM programem Memtest86

Tu link do pobrania; http://www.dobreprogramy.pl/Memtest86,Program,Windows,12556.html

@so69

Piszesz pod postem otwierającym i cytujesz cały post, możesz mi wytłumaczyć po co? Zastosuj cytowanie selektywne, jeżeli już musisz cytować. Poza tym, dowiedz kiedy nie cytuje się całego posta, w tym wypadku odsyłam do: http://www.google.pl , proszę się dostosować!

Pokaż screen’a (wszystkie parametry) z CrystalDiskInfo portable wypakuj i uruchom (zmień ustawienia, Funkcje, Advanced Feature, Wartość Raw i ustaw 10 [DEC]).

PBerger ,

Proszę zapoznaj się z tematem i popraw tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie. W celu dokonania zaleconej korekty proszę użyć przycisku Edytuj przy poście otwierającym ten temat.

Zignorowanie zalecenia będzie skutkowało przeniesieniem tematu do Kosza.

Dzięki, dzisiaj zrobię cały test i dam wyniki.

Screen z Crystal disk https://dl.dropboxusercontent.com/u/270 … aldisk.jpg

Tytuł poprawiony.

Dziękuję i pozdrawiam

Dysk jest w porządku.

Przetestuj pamięć RAM (jeśli masz więcej niż jeden moduł to przetestuj każdy oddzielnie).