Creative 5.1 Inspire T6060 vs Logitech 5.1 X-530

Tak jak w temacie. Które bardziej polecacie.?? Słyszałem, że Logitech x-530 kiedy włączasz światło słychać to na głośnikch. czy bardzo głośno to słychać czy jest to denerwujący lub uciązliwe.??

Podczas zmiany napięcia (np. włączenie owego światła) słyszysz w głośnikach (dokładniej w samym subwooferze) ciche puknięcie.

Z początku można się przestraszyć ale po kilku razach nawet nie zwracam na to uwagi.

Co do głośników to wdg. mnie x-530

Trzaski są tak ciche że po paru dniach się przywyczaisz :o

Ja Ci polecam Creative , ponieważ firma ta “siedzi” głównie w systemach audio. Logitech robi sprzęt, na nieco większą skalę.

Dlatego co do głośników to bym się nie zastanawiał tylko brał w ciemno Creative, do tego karte dźwiękową SoundBlaster Audigy, chyba że starczy Ci kasy na X-Fi to bardzo polecam. Zakupiłem już X-Fi Fatality, i dźwięk po prostu poraża, normalnie pierwsze wrażenie to szczęka opada z zachwytu.

Dlatego z mojej strony tylko i wyłącznie produkty firmy Creative.

wlasnie , creative produkuje z reguly tylko sprzet audio a logitech mydło i powidlo …

Tylko jest jedna różnica:

niektóre firmy produkują sprzęt tylko w określonej kategorii (jak creative) i jest to sprzęt bardzo dobry.

Inne firmy produkują sprzęt w wielu kategoriach i niektóre gałęzie są do :dupa: (przykład hp i cyfrówki).

Logitech jest firmą która zajmuje się również szeroko pojętą elektroniką lecz ich głośniki są wręcz bardzo dobre.

Jakościowo sprzęt takiej samej klasy jak creative (wielu uznaje nawet że logitech jest lepszy w tym min. ja)

A jak jest z tym radiem, które podobno odbieraja X-530. Czy jak będę cicho słuchał mużyki to też ono będzie czy tylko przy maksymalnym wyciszeniu głośników???Jest to uciążliwe.???Proszę o odpowiedź.

http://forum.dobreprogramy.pl/viewtopic.php?t=77590

Logitech:

“Do wad tego zestawu można zaliczyć brak pilota, którym można by było regulować głosność, potencjometry te umieszczone są na prawym przednim głośniku satelitarnym, co przy rozłożonych głośnikach sprawia spore kłopoty. Regulacja głośności głośnika niskotonowego znaduje się z tyłu, co także utrudnia użytkowanie. Zauwyżyłem także, że zasilacz głośników jest bardzo czuły na zakłócenia, pochodzące z zewnątrz Podsumowująć: zestaw to bardzo dobry wybór w tej cenie. Polecam go osobom, którym zależy na czystym, ładnym brzmieniu i którym nie przeszkadza umieszczenie panela kontrolnego na głośniku satelitarnym.”

“a jedyną wadę można uznać brak modułu przeciw zakłóceniowego w zasilaczu, co powoduje trzaski.”

“heh wlasnie sprzedalem Logitech x-530 i zakupielem sobie creative Gigaworks :wink: polecam ;-o Tu jest BASSsssssss :)”

ostatni zacytowany przeze mnie komentarz mówi sam za siebie…Creative jest lepszy w głośnikach i tyle, ja sam używam tylke, że starszego modelu P5800

To które w końcu?? Jak mam słyszeć jakieś radio w głośnikach to wole kupic inne. A dlaczego tak się dzieje ze słychać radio w tych głośnikach? Jaki jest powód??A czy T6060 to dobry wybór??

http://forum.dobreprogramy.pl/viewtopic.php?t=77590

Jeśli nie chcesz za darmo radyjka (u mnie juz go nie słychać od ponad 3 tygodni) to bierz te creativy T6060. Również bardzo dobry wybór.

polecam creative, mam zestaw głosników z tej firmy. Według mnie napewno sa lepsze niz te drugie :slight_smile: