CREATIVE 5.1 Inspire T6100 - warto?

Na święta planuje zakup głośników CREATIVE 5.1 Inspire T6100

Warto ? Jaka jakość dzwięku ? Może lepiej wybrać coś innego w tej samej cenie ?

Bardzo dobre głośniczki :slight_smile: Dzwięk również.

Popatrz jeszcze na T6060 również są bardzo dobre…

wg mnie lepsze by były Logitech’y X-530 z tym, że ciut droższe

Ale jaka cena :?:

W zbliżonej cenie zdecydowanie lepszym wyborem będą:

LOGITECH X-530

Wstępnie miało być do 200 zł, ale skoro warto te kilka złotych odrzucić do x-530 to chyba tak zrobie

dzięki

W LOGITECH X-530 (nie wiem jak gra zestw 540 podobno nieco inaczej) nie podoba mi się subwoofer, za bardzo dudni (szkoda że nie ma regulacji poziomu odcięcia basów), satelity są OK. Ten zestaw Creativa można łyknąć w niektórych sieciach marketów już za 180 zeta…

w tych głośnikach subwoofer zdecydowanie NIE dudni pozatym z tyłu masz regulacje bassu i po instalacji dołączonej płyty masz narzędzie Surround Mixer gdzie można ustawić siłe każdego głośnika jak i bassu.

właśnie siłą głośników Logitech jest subwoofer, który w Creativach gra jak piszczek :wink:

;/ Ja mam te Creative’y i jakoś nie dosłyszałem się dźwięków wydobywających się z subwoofer’a w rodzaju ‘piszczenia’…

bo nie chodzi mi o piszczenie w dosłownym słowa znaczeniu, o ile zauważyłeś dodałem motkę na końcu . Chodzi mi o brzmienie subwoofera Logitecha, którego bas jest głębszy i pełniejszy.

@azazel666 OCZYwiście regulacja siły bassu jest mnie chodziło o regulację poziomu częstotliwości z jakiego ma grać, co do tej aplikacji to pierwsze słyszę bo w zestawie który zakupił kuzyn żadnej płytki nie było, jesli software o którym piszesz ma taka opcję to OK bo normalnie woofer przy muzyce dudni cały czas że czerep boli (tu potwierdzam ze bass ma donośny aczkolwiek to co słyszałem z prawdziwych subwooferów to inna bajka).

Ostatecznie kupiłem Creativ’y T6100 i jestem bardzo zadowolony, tym bardziej że przesiadłem się ze starych i słabiutkich 2.0 :slight_smile: Efekt przy graniu w CoD4 niesamowity. Muzyka też brzmi zupełnie inaczej.

Kupiłem w emarkecie, za 178 zł :slight_smile: