Creative media source

Mam pytanie chcę kupić karte dźwiękową SB Audigy SE OEM z oprogramowaniem creative media source 3.0. Czy w tym oprogramowaniu jest ta opcja cmss ze możliwościa stereo surround ??? Wiecie to zeby wszystkie głośniki śmigały bez nieprzyjemnego głosu z tylnich satelit ??

pozdro

Złączono Posta : 04.01.2006 (Sro) 22:24

Hmm zainstalowałem creative media source 3.30.21 i co ? I dalej nie mam tej opcji cmss (z ustwieniem stereo surround).Mam tylko movie mode off\on :/// Czyli od czego to zależy musze miec kartę dopiero żeby mieć tą opcje ??? Bo moja to SB live (wersja z roku 2000). help

pozdro

Złączono Posta : 04.01.2006 (Sro) 22:56

Hmm jeszcze spróbowałem zainstalować creative play center nowszą wersje ale nic się nie zmieniło. Chcę wiedzieć tylko czy jak kupię tą kartę to pojawi się w tym całym surround mixer ta opcja cmss z stereo surround ?? Bo ja do mojej karty mam stery SB live 5.1 no i te całe menu wygląda inaczej wszystko jest na czarno i mniej opcji w ogóle.

Ja mam tą karte tylko, że nie Wersje OEM-ową, SB Audigy 2 SE 7.1, działa na głośnikach 5.1 (inspire T6060)… Screen-a jak ma wyglądać to na OPCJI CMSS masz TU