Creative SB 128 a dźwięk 5.1

(Hubert P2) #1

Cześć mam takie pytanie. Jutro chce sobie kupić głośniki Creative GigaWorks ProGamer 5.1 G500 retail, ale mam karte dźwiękową Sound Blastera 128 i nie wiem jak mogę na nim uzyskać dźwięk 5.1. Może wiecie jak to można zrobić, lub jakim programem mogę to uzyskać.

I jeszcze jedno niedługo też będę chciał sobie wymienić kartę dźwiękową, ale to gdzieś za 1 miesiąc i nie wiem jaką wybrać pod tem zestaw głośików może mi pomożecie tak do 300zł.

(Szymszejdi) #2

Poszukaj w sklepach internetowych, kupisz te głośniki odrazu z kartą SB Audigy, jeżeli Twoja obecna karta nie obsługuje standardu 5.1 to nic tym nie zrobisz, musisz kupić nową. Co do głośników świetny wybór, mam od 4 dni i jedynie same pochwały mi się cisną na usta, ten subwoofer to morderca :smiley:

(Hubert P2) #3

To są takie promocje, że można kupić z kartą dźwiękową. A ty tak też kupiłeś i gdzie??

(Szymszejdi) #4

Ja kupiłem w media markt, tam nie było zestawów razem z kartą i dałem 600 zeta. Wpisz w google Creative GigaWorks ProGamer 5.1 G500 i znajdziesz sporo sklepów internetowych gdzie kupisz te głośniki razem z kartą, gdyby nie to że mam już w miarę dobrą muzyczną do bym wziął taki zestaw bo naprawdę się opłaca