Creative SB PCI128 (Ensoniq ES1370) - sterowniki

siema,nie wiem w czym tkwi problem ale gdy slucham muzyki albo w ogole jakikolwiek glos wydawany jest z glosnikow to trzeszczy zwalnia albo przycina sie, mam karte dźwiękowa Creative SB PCI128 (Ensoniq ES1370) sciagnalem sterowniki do tej karty ale nie moge ich zainstalowac bo gdy zaczyna sie instalacja wyskakuje blad w ktorego tresci jest ze zadne urzadzenie dzwiekowe nie jest podlaczone,ale jest i nawet w menadzerze urzadzen wyswietla sie ta karta,wiec co mam zrobic? mam teraz windowsa xp,kiedys mialem ME i sterowniki byly w windowsie,a ten problem z glosem wystapil po formacie dysku…prosze o pomoc ! co powinienem zrobic?

Hej, hej !!

Faktycznie - objawy wskazują albo na błąd sterowników, albo na uszkodzenie urządzenia dźwiękowego (karty). A jak jest ona widoczna w menadżerze urządzeń - jako karta dźwiękowa ?? Czy występuje przy niej wykrzyknik lub pytajnik ??

Poszperałem troszkę w necie i dorzucam linki do sterowników - spróbuj z tymi:

:arrow: 1 - Sterowniki 1,

:arrow: 2 - Sterownik 2.

Z pozdrowieniami

Dimatheus

greg1950

Poczytaj - Konkretne tematy… ze zwróceniem szczególnej uwagi na pierwszy post.

Proszę poprawić tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie.

Proszę poprawić pisownię w opisie problemu.

W celu dokonania korekty proszę użyć przycisku ac7a4cd89050aa6e.gif przy poście otwierającym ten temat.

Zignorowanie prośby będzie skutkowało usunięciem tematu do Kosza.

tzn karta jest w kontrolerach dzwieku,czasami jest z wykrzyknikiem a czasami bez,probowalem ja odinstalowac i ponownie znalezc ale to nic nie dalo,sprobuje z tymi sterownikami,ale te,ktore sciagnalem nie chcialy sie zainstalowac na samym poczatku byl blad a karta byla wtedy znaleziona przez system…dzieki za sterowniki zobacze jak bedzie