Creative SB Tactic3D Sigma czy Trust GXT 340

(Bykorogacz) #1

Witam jaki headset wybrać, które są lepsze Creative SB Tactic3D Sigma czy Trust GXT 340?

Różnica cenowa to jakieś 15 złotych. Potrzebuję słuchawek z mikforon do gier, rozmów TS, Skype, oglądania filmów i słuchania muzyki. Którę mają lepszą jakość dźwięku słuchawek i mikrofonu? Kartę dźwiękową mam zintegrowaną. Nie oczekuję fajerwerków.

Przez ostatnie kilka miesięcy robiłem wyżej wymienione czynności oprócz komunikacji na słuchawkach od smartfona.

Dzięki za wszelkie rady.

(MrBeckham666) #2

http://www.morele.net/sluchawki-plantronics-gamecom-780-86051-05-458807/ na pewno mają lepszy micro.

lub 

(ksiezyc) #3

Polecam  Creative SB Tactic3D Sigma  sam je posiadam i są świetne. Tylko koniecznie wybierz wersje Sigma, ponieważ ta wersja ma wzmacniany pałąk, poprzednia wersja Alpha nie ma. Słuchawki są wytrzymałe parę razy spadły mi z biurka i nic im nie jest. O kartę dźwiękową bym się nie martwił, ponieważ dostajesz w zestawie zewnętrzną na usb plus dodatkowo oprogramowanie, które trzeba ściągnąć ale to najmniejszy problem. Mikrofon ładnie tłumi otoczenie i brzmi czysto. Sam dźwięk jest moim zdaniem świetny, można dostosować pod siebie w programie TacticControl. Jak masz jakieś pytania to pisz na pw, chętnie odpowiem :) 

Pozdrawiam. 

(Bykorogacz) #4

Zdecydowałem się na Creative SB Tactic3D Sigma , już zamówiłem zobaczymy jak będą się sprawować:wink: