CREATIVE Sound Blaster X-FI i Mac

Czy ktoś orientuje się czy to będzie działać pod Apple MacOS X ?

http://allegro.pl/creative-sound-blaster-x-fi-surround-5-1-pro-i6074966816.html

Dodatkowo nie rozumiem po przeczytaniu tego: http://forum.nysa.pl/viewtopic.php?t=32591&sid=4d4737745d64c4b28a5911cf5bac11fe

dziwnego ułożenia wyjść z tej karty dźwiękowej.

Jak rozumiem podłączam to do komputera (wejście In na karcie) tylko za pomocą 1 gniazda słuchawkowego, a wyjścia głośnikowe jakoś tak dziwnie 2 jacki na fronty (?) za to na tylne 1 jack - to jak to podłączyć, będzie przejściówka na te 2 przednie - bez sensu?

Creative x-fi 5-1 to zewnętrzna karta dźwiękowa USB, zaprojektowana pod system Windows. Aktualne sterownik i oprogramowanie są na stronie producenta. Komputer łączy się z kartą za pośrednictwem kabla USB. Gniazda widoczne na fotkach służą do łączenia peryferii: mikrofon, słuchawki, głośniki aktywne systemu “5.1”. Przeznaczona do komputerów przenośnych. Zastępuje wbudowaną do komputera kartę. Moja uwaga: Sterownik i oprogramowanie są wrażliwe na wszelkie infekcje w systemie. Więcej- na stronie producenta.

Hej,

Sam posiadam taką samą kartę i nie zauważyłem dziwnego ułożenia złącz. Dla frontów masz dwie chinch’e (każda dla osobnego kanału), dla pozostałych masz stereofoniczne złącza jack: dla głośników surround oraz dla głośnika centralnego i subwoofera. Oryginalnie do karty dołączona jest przejściówka 2xchinch na złącze jack, zatem zestaw głośników 5.1 podłączysz do karty przy pomocy 3 małych jack’ów. Z boku natomiast masz złącze dla mikrofonu i złącza liniowego oraz wyjście słuchawkowe.

Pozdrawiam,

Hey,

Karta nie działa na 10.6.8, działa za to na EL Capitain