Creative T3100 czy Logitech Z-3

Tak jak w temacie Creative czy Logitech ,chodzi mi o cenę i oczywiście bassy muszą być mocne ,ponieważ lubię słuchać RAP ,hip hop itp. Czekam na wasze opinie ,za wszelkie info Wielkie Dzięki !

Tak dla nie doinformowanych ceny :

Creative T3100 ok.110zl z allegro

Logitech Z-3 ok.220zl z allegro

Ze względu na cene:

Creative

Ze względu na moc:

Logitech

A z wyglądu:

main-prod15773.png

logitech_z3_1.jpg

Na Logitechy szkoda kasy lepiej kupic Creativy a za reszte sobie kupić coś innego .

Jeżeli dla ciebie creativy mają za mało mocy … KUP DRUGIE za ta tą samą cene co logitechy !!

Ze względu na jakość pod każdym względem: Logitech.

Jak Ci zależy na dźwięku i jakości to logitech, bo te creativy to pod tym względem to masakra jest, pudełkowy bas, słabe satelitki. Ja bym brał bez zastanowienia logitechy bo jedynym plusem creative jest cena ;]

generalnie to nie ta sama klasa :shock:

cenowo - creative

jakościowo - logitech

BTW: karte dźwiękową masz dobrą :?:

Ja polecam Creative T3100

C - 110

L - 220

ZA 2 CREATIVY TEZ DASZ 220 I MASZ LEPSZE OD LOGITECHA !!

sam to wymyśliłeś :?:

Ilość nie poprawi jakości dźwięku :!: co najwyżej będą głośniej dudniły :?

Już Creative takich dobrych głośników jak kiedyś robił nie robi ;/ Creative teraz robi tylko dobre karty dźwiękowe, bierz Logitechy są mocne, najlepiej wykonane i najlepiej grają.

Nie lepiej dołożyć i od razu kupić: LOGITECH X-530 ?

Ta logitechy są super tylko ta cena powalająca :stuck_out_tongue: A jeśli chodzi o kartę dźwiękową to mam zintegrowaną z płytą główną dowiedziałem sie tyle ,że jest z realteka i zgodna z High Definition Sonud :stuck_out_tongue:

HD nie oznacza dobra. Kup Creative SB Audigy lub Live

więc jak masz zintegrowana kartę dźwiękową to i tak zbytniej różnicy nie odczujesz dlatego proponuje ci kupić

Creative T3100

To nie lepiej kupić logitech , a kartę dźwiękową kupić potem w przyszłości ,nie będzie trzeba znów tak prędko zmieniać głośników :slight_smile: Jak myślicie ???

no to jak wolisz

ale w pełni nie wykorzystasz możliwości tych głośników

Ale lepiej grać na połowie mocy i dokupić kartę i jechać na maxa, niż tłuc się na creativach