Creative T3100 za 80 zł, warto?

Witam,

Kupiłem dziś owe creativy za 80 zł. Więc postanowiłem założyć wątek i dowiedzieć się na co nadział mnie mój instynkt macierzyński :stuck_out_tongue:

Miałem jeszcze okazje kupić Creative A200 za 55 zł ale zrezygnowałem ze względu na małą moc, tylko 9 Wat.

Rozglądałem się za Logitech S220 i znalazłem za 60 dych z wysyłką, ale podobno nie mają porównania nawet do A200.

Czytałem opinie no i jedni mówią żę lepiej dołożyć do X-230 drudzy że są zjebi*** no i jak tu się połapać.

Czekam na wasze opinie co do mojego zakupu.

Pozdrawiam

Ja miałem Creative A200 i szybko mi się popsuły (głośniki małe zaczeły charczeć), oddałem na gwarancje, zrobili i po miesiącu na nowo…a wcale z nich muzyki głośno nie słuchałem, były używane w większości tylko do filmów… dlatego jak mogę omijam tą firmę i zdecydowanie bardziej polecam logitecha. Kierownice tej firmy mam juz dosyć długo i działa jak nowa :wink:

Mam te głośniki już 2 lata i nie mam z nimi problemów. Do filmów idealne :smiley: do muzyki są ok :stuck_out_tongue: Czasami jak da się dużą głośność to subwoofer lubi “pierdzieć”, ale jak się zredukuje na nim bass (pokrętełko) to już jest gitarka : )

PS Ja wtedy za nie dałem 120zł :smiley: a potem o dziwo skoczyły w górę, bo widziałem w MM i Saturnie za 180zł :shock:, więc z czystym sumieniem mogę Ci powiedzieć,że nie przepłaciłeś :smiley:

Ostatnia wypowiedź wiele wspólnego z wątkiem nie ma. Opłaca się, bo to b.dobre głośniki. Ja swego czasu kupiłem SBS-y Creative’a 2.1 za 5 dych używane i działają jak nowe. Co do samej serii A to niewypał, bardzo ciche i awaryjne, zaryzykowałbym stwierdzenie że SBSy na moje ucho lepiej grają bo toteż miałem kiedyś na moim biurku ale poszły pod młotek i przyszły starsze ale dla mnie lepsze :slight_smile:

OT - kosz.