Creative t6100 vs Logitech x540 vs Creative T6030

witam , które z tych głośników są najlepsze ? duża różnica jest między nimi a creative m2600?

Usłyszysz, że najlepsze to X-540.

Mnie tam jednak T6100 nie wadzą. Są ok.

też mam T6100, już pół roku i nie zawiodłem się na nich, tylko na integrze buczały, na sound blasterze było nawet dużo lepiej ;]

Prawie zawsze z kupnem głośników idzie kupno karty muzycznej. Na X-540 też daje ona widoczny efekt.

ja kartę mam SB audigy 2 i nie chce jej zmieniać

a jakie jeszcze głośniki są godne uwagi do 200zł

Logitechów nie słyszałem.

Creative T6.100 stoi u mnie na biurku i jestem naprawdę zadowolony. Zajmują mało miejsca, brzmią naprawdę dobrze (u mnie na SB Audigy).

Dobre opinie mają też Creativ-y A500, ale to starszy model (z 2000 roku), a są niewiele tańsze od zeszłorocznych T6.100.

Witam.

To co widze w opisie Loookash89 to masz słabiutki sprzęt i dlatego ci gry zwalniają na włączonym CMSS 3D. Ja też mam tą karte w stacjonarnym gdzie mój brat na nim działa bo ja przeszedłem na notebooka i konfiguracja blaszaka to:

Asrock 939A8X-m|AMD Athlon 64 3000+ @ 2,20GHz|Ram 1GB Adata|Ati Radeon X1600Pro 512MB|HDD 80GB|Creative SoundBlaster|Logitech Z-2300 THX (200W RMS)|Windows XP Professional.

I gry te najnowsze śmigają z włączoną funkcję CMSS 3D :smiley:

W dniu 19.07.2008 , o godzinie 11:26 został dopisany post przez Jarek N.

Ja polecam głośniki firmy Logitech robią naprawde niezawodne głośniki nie jak Creative. Ja miałem już dwa zestawy 5.1 creative i po roku w tych dwu zestawach siadł mi pilot :frowning: . Dlatego przeszedłem na Logitecha, teraz mam od ponad 2 lat zestaw 2.1 Logitech Z-2300 THX (200W) i te głośniki dają czadu oraz sprawują się rewelacyjnie z kartą Creative Soundblaster, bass jest miękki i potężny, a soprany czyste i dają ppoalić po uszach.

Polecam firme Logitech. Bierz głośniki x-540 bez zastanowienia będą ci służyły na lata nie jak Creativy 1 rok i wymiana.

Jak się nawet z głośników nie umie korzystać to potem pretensje do Creative, że badziewie robią. BTW jak Ci tak szybko padły to od czego jest gwarancja?? No chyba, że na stadionie je kupiłeś :lol:

Andrew ja kupuje sprzęt w renomowanym sklepie Vobis bo tam mam zniżke i tam są oryginalne produkty. Zakupiony sprzęt zawsze szanuje i umiem się z nim obchodzić. Widać że uczestniczysz na jednym forum, bo na innych forach użytkownicy głośników Creatiwe też mieli pretensje o ten pilot bo siadał zazwyczaj jak gwarancja się kończyła (12m.) a Logitech daje 24m. i widać która firma jest lepsza. Creative robi tylko bardzo dobre karty dzwiękowe mam taką i jestem z niej bardzo zadowolony, co do głośników to bym nie brał Creative.

Knock Knock, a od kiedy T6100 mają pilot?

A co do kart muzycznych Creative, to na tym rynku przeciwnika nie mają.

Andrew34 zobaczymy jak Ci długo pochodzą. Mam nadzieje że Creative to poprawił, bo powiem że głośniki grały ładnie z kartą dzwiękową SoundBlaster.

W dniu 19.07.2008 , o godzinie 14:24 został dopisany post przez Jarek N.

T6100 nie mają pilota bo sterowanie umieścili na głośniku.

Też jestem Ciekaw :lol:

Bierz Logitechy, w porównaniu do tych Creative to Creative to pierdziawki, Logitechy graja super i maja dobry bass nie to co w Creative (buczenie i wsio)…

a myślicie że warto wymienić za darmo moje M2600 na Creative A500 lub na Logitech x230?

W celu słuchania muzyki raczej bym się w stronę genius’ów 2000x kierował. http://www.allegro.pl/item402965005_gen … azja_.html

Piękne brzmienie, nie gubią żadnych tonów.

chciałbym żeby głośniki miały mocny i wyraźny bass

to takie głośniki powinny ci odpowiadać, jako iż to drewno :smiley:

I wielkie membrany posiadają… Oczywiście trzeba pamiętać iż jest to rodzaj ładnej i poprawnej reprodukcji dźwięku, a nie łupanie spotykane w “subwooferkach” z tanich zestawów creative’a i logitecha.