Creative wireless 8000

Witam. Mam ten zestaw klawa+mysz. Ale w winampie nie dzialaja mi klawisze multimedialne typu: Stop, Play, Next itp. W innych programach dziala (np wmp, power dvd). Wie ktoś może jak to zmienic, zeby te klawisze dzialaly pod winampem? Z gory thx

No bo standardowo te klawisze obsluguja tylko WMP i chyba wlasnie Power DVD. Bedziesz musial pokombinowac z jakimis zmodyfikowanymy sterownikami albo uzyc jakiegos zewnetrznego programu.

tylko wlasnie nie wiem jakiego programu uzyc. Nie slyszalem o takich programach. Moze jakas nakladka jest na winampa czy cos… Kto wie niech napisze:)

Sprobuj tym:

http://winamp.com/plugins/details.php?id=29828

Śmieszny ten programik.:slight_smile: a raczej 4 programiki. Tylko nadal nie moge z klawy sterowac. A wlasnie o to by mi chodzilo bo to bardzo ułatwia zycie:) A ty tez masz ten problem??

Nie mam klawiatury multimedialnej :smiley: Korzystam z Global Hotkeys

Moze sprobuj tak?

No tak, ale wlaczanie tych plikow jest niepraktyczne. A ja nie moge przypisac do Play jakiegos execa. A global hotkeys to jak wykorzystac?? to zwylke przyciski na klawie??

Winamp domyślnie ma tak ustawione ze:

CTR+ALT+INSERT = play

CTR+ALT+HOME = Pauza

CTR+ALT+PG UP = piosenka do gory

CTR+ALT+PG DOWN= piosenka w dol

Mozesz wejsc w Preferencje i tam masz Global Hotkeys (Globalne skroty chyba po polsku)

clipboard014os.jpg

No tak, wiem. Ale nie da sie kierowac klawiszami multimedialnymi. Chociaz tam niby jest cos takiego bo np przy akcji: Playback:Stop jest klawisz: Stop. Ale nie dziala nadal. A tamtych kombinacji Ctrl+Alt+Ins itp nie chce mi sie uzywac;)

Złączono Posta : 16.12.2005 (Pią) 14:35

No co jest?? dzisiaj rano byl tu jeszcze jeden post!! O jakims DMX-ie do WMP. no lol :stuck_out_tongue: Szukalem tego ale nie moge znalezc. Ma ktos jakiegos linka do tego??

Złączono Posta : 17.12.2005 (Sob) 17:42

Pomozcie! !!