Creative X-Fi Xtreme Music co myslicie o niej?

(Bary1986) #1

Co myślicie o Creative X-Fi Xtreme Music?, Pytam gdyz planuje sobie kupic to "cudo"

(Rolnik 666) #2

Myśle że to niezły wybór, :-x choć mogłoby być lepiej. Istnieje dużo lepszy sprzęt, ale nie sądze, aby było Cię na taki stać. :? :x

(Bary1986) #3

hehe tyle to i ja wiem ze istnieje ale jak na domowe warunki mowia ze ta karta jest super :slight_smile:

(Rolnik 666) #4

A ja uważam że jak na domowe warunki to zwykły przecietniak. Miałem taką kartę i muszę powiedzieć, że się zawiodłem. Słaba nie jest, ale do wyższej półki dużo jej brakuje :? :x

(:: MARIO ::) #5

Jak dla mnie karta miodzo, dla tych co lubia sie bawić muzą, widzialem prezentacje w MM z glosniczkami Creative i wszystko pieknie chulało :slight_smile:

(Bary1986) #6

a z jakimi glosnikami widziales ta prezentacje? bo ja mam GigaWorks Progamer G500 i sie zastanawiam jak to bedzie działalo ?

(Ford Fokus) #7

Rolnik a Boeinga 747 też miałes??? I co o nim mi powiesz? Ładny helikopter nie? Przestań pisać co ci ślina na język przyniesie bo sie nudny robisz, wszystko miałeś i wszystko do 4 liter jest bo rolnik ma core2duo i jest the best. Weź chłopie sie zastanów, idź buraki z drzewa pozrywać bo ci zgniją.