Creative Zen, Muvo TX czy Muvo Slim 1GB, co wybrac?

Witam, mam dylemacik, poniewaz nie wiem co sobie mam kupic, z tych 3 odtwrzaczy, 4 dni temu niechcacy zlamalem wejscie USB w moim Muvo TX, chce dzis kupic nowego, jednak zastanawiam sie nad pozostalymi dwoma, czy moze mi ktos napisac ktory z tych 3 jest najlepszym rozwiazaniem, dodam ze nie zalezy mi na radiu, jakie ma ZEN. Slim wyglada bardzo dobrze, jednak nie iwem czy bateria z czasem nei straci swoich wlasciwosci i nie bede musial kupic nowej. Z mojego Muvo TX bylem bardzo zadowolony, moze wada bylo to ze trzeba bylo go rozkaldac aby skopiowac pliki, co z czasem powodalo “luzy” na odwarzacz\u, jednak innych wad nei znalazlem. Prosze o szybka odpowiedz, dziekuje.

w zenie aby kopiowac pliki trzeba miec kabelek, to też weż pod uwagę

tak, wiem o tym, nie przeszkadza mi to, poprostu chce przeczytac opinie dlaczego ten a nie tamten :slight_smile:

boo4444 ZEN potrzebuje kabelka, więc w razie rozwalenia złącza wystarczy kupić nowy kabelek.

tak na marginesie to sam zena używam i jestem z niego bardzo zadowolony

Złączono Posta : 26.11.2006 (Nie) 17:58

tak na marginesie to sam zena używam i jestem z niego bardzo zadowolony - dobrze brzmi, jest lekki, bateria trzyma do 18 godzin

ok, tez mi sie zdaje ze wybiore ZEN’a, napewno nie uszkodze USB, jest bardzo podobany do Muvo, tylko troszke miejszy, a jakosc dzwieki zapewne bedzie rownei dobra.

Muvo SLIM 1GB kosztuje około 600zł. W tej cenie zdecydowanie lepiej wziąć iRivera T10 http://www.allegro.pl/item144805639_mp3 … a_gwr.html

Jest to bardzo dobra amerykańska firma, sam mam model ifp-790, w którego dźwiękach można się zakochać :slight_smile: .

Jaka jest jakość wykonania creative’ów sam widzisz.

karolzet w iRiverze też można rozwalić złącze.

A poza tym sikwitit już zdecydował.

ok, zmienialem jednak zdanie kupilem Slima, w bardzo korzystnej cenie, musze tylko poczekac kilka dni na dostawe, jednak to sprawdzone zrodlo, bo juz zamawialme kiedys cos od nich

http://cgi.ebay.co.uk/Creative-Muvo-Sli … dZViewItem

pozdrawiam.