Creative Zen nie włącza się, lekko zapalony ekran

heloł. przepraszam, że od razu zrobiłam nowy temat, ale zależy mi na szybkiej odpowiedzi(:

mam mały problem z odtwarzaczem CREATIVE ZEN. wczoraj przywiozłam go do domu, wlączyłam i działał bez problemu. kiedy wrzuciłam do napędu płytę z oprogramowaniem, wyskoczył mi komunikat (w skrócie) o potrzebie zainstalowania Servis Packa 2. kiedy wczoraj go ściągałam, chciałam rozładować odtwarzacz, żeby móc go naładować. kiedy padł, wpięłam go w komputer. gdy SP2 się pobrał, wyłączyłam komputer, pozostawiając mp4 podpięte pod port USB (mój błąd). dzisiaj rano Zen nie chciał się włączyć, ma lekko zapalony ekran i świecącą na niebiesko diodę przy holdzie/włączniku. po południu zainstalowałam Servis Packa 2, instalator Creativa z CD ruszył. teraz próbuję się połączyć z odtwarzaczem, jednak nadal jest “martwy”. nie wykrywa nawet żadnego dysku wymiennego, więc formatowanie jest niemożliwe…pomocy ):

proszę o kontakt tu, - numery kontaktowe usunięte - temat zgłoszony na forum - na forum też oczekuj rozwiązania problemu.

Agaton

z góry wielkie dzięki

Le Penguin ,

Poczytaj - Konkretne tematy… ze zwróceniem szczególnej uwagi na pierwszy post.

Proszę poprawić tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie.

W celu dokonania zaleconej korekty - proszę użyć przycisku ac7a4cd89050aa6e.gif przy poście otwierającym ten temat.

Zignorowanie zalecenia będzie skutkowało usunięciem tematu do Kosza.

Spróbuj go zresetować,a potem znowu włączyć.