Creative zen nie włącza się

Witam!

Mój odtwarzacz to Creative Zen 4gb, mam go z 2 lata, nie mam żadnej gwarancji, paragonów po prostu gdzieś się za podziało. Może przejdę do sedna sprawy.

Przez 2 lata w użytku był elegancki, teraz chciałem pooglądać fotki, ale na ikonkach zdjęć były znaki zapytania, więc z ciekawości wszedłem i nagle się zawiesił. No to resecik, a po resecie zaczęło się aktualizowanie, no i lipa 40min stoi w jednym miejscu, poczytałem na forum, mówili żeby przeinstalować soft. Ok, więc przeinstalowałem tak jak mówili i jest spoko :wink: włączył się, zgrywam sobie muzyczkę, odłączam od kompa i kaplica w ogóle się teraz nie włącza, reset nie pomaga, nie pomaga włączenie do tego ekranu z przeinstalowaniem softa (Play i przycisk włączenia jednocześnie) Nic, się nie świeci po prostu jakby ktoś wyciągnął baterie. Nie mam pojęcia co zrobić, aha zapomniałem dodać, że oczywiście komputer nie widzi tego odtwarzacza. Jest jakiś ratunek? (Podobną sytuację mam ze starym odtwarzaczem Creative Zen Micro, również się nie włącza, a w serwisie mówią, że nic się nie da zrobić…) Jedyne co mi pozostaje to chyba udać się do serwisu… No chyba, że znajdzie się jakiś wspaniały człowiek, który zna antidotum na mój odtwarzacz.

Pozdrawiam

Cześć,

znalazłeś rozwiązanie?