Creative Zen Stone Plus problem z wykrywaniem w Windowsie

Witam,

mam empetrójkę Creative Zen Stone Plus 2gb. Kupiłem ją 14 msc temu i do tej pory byłem zadowolony, aż do wczoraj, a mianowicie, po podłączeniu odtwarzacza do USB w kompie, komputer po prostu go nie wykrywał (próbowałem już na 5 kompach, więc to raczej wina odtwarzacza). Na ekranie empetrójki po podłączeniu do kompa, pojawia się ikonka ładowania, ale w Windowsie nic kompletnie się nie dzieje (sprawdzałem również za pomocą Everesta, jakie urządzenia podpięte są pod USB). To jest jakaś masakra! Jakby nie patrzeć, mam tam prawie 2gb muzyki, ale słuchanie tego samego na okrągło, lub radia zupełnie mi się nie uśmiecha! !!

Pomocy!

Tylko pytanie HOW? Program aktualizacyjny mówi mi, że nie znalazł urządzenia podłączonego pod USB ;/…

PS: Mam najnowszy firmware - aktualizację dokonałem z rok temu.

Próbowałeś resetu na mp3?

http://pl.europe.creative.com/landing/M … elcome.asp

Tego programu też próbowałem - zainstalowałem go, odpaliłem i pojawia się czerwony napis, że nie znalazł żadnego urządzenia… damn!

Naprawdę nikt nie wie, jak pomóc!?

Ja bym sprawdził baterię. Czytałem ostatnio na Allegro opis z takimi objawami jak Twoje i było napisane, że trzeba wymienić baterię na nową. Ale strzelam.