Critical error przy teleporcie w Lineage 2

Witam ponownie.

Mam problem z moim lineage 2 (c4 serw DRAGON).

Chodzi o to że w niektórych miejscach na mapie po prostu nie moge przebywać bo albo mam gigantyczne lagi albo zerwania połączeń (Blazing swamp, itp … ). Ale teraz najgorsze:

Za lada moment robię 3 profesję i żeby ją zrobić trzeba powalczyc w Goddart - problem w tym że jak chce sie tam teleportnąć to od razu wyskakuje mi CRITICAL ERROR. (Goddart - z Aden można sie tam teleportnąć).

Czy może mi ktoś powiedzieć dlaczego mam DC w czasie gdy tam sie teleportuje? ;/ i to za każdym razem.

Spróbuje pobrać patcha ze stronki serwera ale juz kilka razy to robilem i nie daje skutku.

Proszę pomóżcie.

czekam i pozdrawiam

nie moge teraz odpalic gry ale z tego co pamietam to z oren mozesz sie telepnac do rune a z rune do goddart poza tym powinienes moc sie tam telepnac z wiekszosci miast tylko bedzie to wiecej kosztowalo

co do criticala to uaktualnij sterowniki mozesz tez usunac katalog System z L2 (albo zmienic mu nazwe) pod warunkiem ze masz mozliwosc pobrania nowego jak tak to usun/zmien nazwe pobierz nowy wsadz patcha i sporoboj

nic wiecej mi do glowy nie przychodzi takze mam nadzieje ze zadziala

pozdrawiam

Proszę zmienić tytuł swojego tematu na konkretny, mówiący o problemie.

W tym celu proszę użyć przycisku icon_edit.gif

a dokładniej z ADEN->RUNE CASTLE TOWN-> GODDART ale gdy chce teleportnąć sie z rune do goddart znowu występuję ERROR.

Kurde co to może bycć? ;/

Próbowałem to kilkanascie razy. Jak nie reinstalka gry, to update za pomocą patcha… nic z tego…

prosze niech mi ktos pomooooze

a może wkleisz tutaj treść tego CE? może to coś pomorze…

Złączono Posta : 20.05.2007 (Nie) 0:24

prosze… niech ktos mi pomoże…

Próbowałem pisać też na innych forach ale większego skutku nie przyniosło mi to…

Ktos powiedzial ze podobno pomaga usunięcie któregos pliku ale nie dowiedziałem się jego nazwy. może ktos z was wie?

ja mam problem ze

OS: Windows XP 5.1 (Build: 2600)

CPU: AuthenticAMD PentiumPro-class processor @ 1839 MHz with 767MB RAM

Video: HIGHTECH EXCALIBUR RADEON 9250 (6601)

Insufficient Memory.

Please check the Virtual Memory Option and avilable hard drive space.

You can check them by going to : Control Panel->System->Advanced->Performance->Settings->Advanced->Virtual memory.

History: FMallocWindows::Malloc <- FMallocWindows::Realloc <- 104BF980 1503779332 FArray <- FArray::Realloc <- 375944833*4 <- UModel::PostLoad <- UObject::ConditionalPostLoad <- (Model 20_13.Model23) <- PostLoadObjects <- UObject::EndLoad <- ULinkerLoad::CreateImport <- IndexToObject <- ULinkerLoad<

i wiem ze mam zmienic tam ram na 768 bo mam tyle i jak zmienilem nadal jest tak