Crossfire na xp sp3 bedzie działać? co trzeba żeby działało

czy beda dzialac dwie karty polaczone w trybie crossfire na windows xp sp3 mowie o radeon HD4670 i jakie programy musze miec jezeli jest to kompatybilne z windows xp sp3 … jaki zasilacz zeby to pociagnac z zapasem??

na tym? Plyta Glowna GIGABYTE GA-M61PME-S2 AM2??? To nie ma nawet drugiego PCI-Expressa?

W Crossfire 2 * HD4670 pójdą na XP SP3 + nowe stery od ATI. Zasiłka 500W (w górę) z certyfikatem 80 PLUS (lub Crossfire/SLI) z duża ilością amperków na linię zasilania 12V+ styknie. Zasilacz koniecznie markowy: Corsair, Chieftec, Fortron, Seasonic, Pentagram, Tagan, BeQuiet…

kupilem nowa plyte GIGABYTE GA-MA790X-DS4 ale nie wiem jaki zasilacz dobrac bo dziwnie mi ta plyta wyglada troche poniewaz mam tam zlaczke 8 pin z czego 4 maja zaslepke a najprawdopodobniej sa one pod zasilanie i nie wiem jaki zasilacz dobrac wlasnie czy 8 pin czy 4 pin …tak przypuszczam jezeli rozwiklacie ten problem nie dam screana bo nie wiem za bardzo jak dodac a zasilacz moglibyscie doradzic ze strony agito.pl bo tam bede zamawial grafiki wezcie zajzyjcie i wyslijcie mi linki ktore proponujecie w dobrej cenie oczywiscie … bym sam wybral ale nie wiem wlasnie jak to z tym zasilaniem plyty glownej i wole sie poradzic niz wyrzucic pieniadze w bloto … http://allegro.pl/item508859098_gigabyt … m2_oc.html … patrzcie na samym dole foto chodzi mi o pin nad pierwszym zlaczem pci x1 liczac od procesora tam widac taka czarna zaslepke a po nia sa jeszcze 4 pin i 4 bez zaslepki … blagam was poradzcie mi cos bo chcialbym to jeszcze dzis zamowic

szop_17 ,

Proszę poprawić pisownię w tytule tematu i w opisie problemu. W celu edycji swojego posta proszę skorzystać z przycisku ac7a4cd89050aa6e.gif