Crucial Ballistix 800 D9GMH

Nie mogę znaleźć tych ramów Crucial Ballistix 800 D9GMH na żadnej stronie ;/ (może źle szukam…). Jedyne kaj one są to na allegro.

Chcę je kupić ale nie przez allegro (mam tam niemiłą sytuację po zakupie jednego produktu).

W dużej ilości tematów podawane są one tylko z allegro.

:cry: szkoda, bo przez allegro juz nic nie kupię. Może jest jakaś strona co sprzedaje te ramy albo są jakieś podobne do tych.

Ja też nie mogę znaleźć ich w ofercie sklepu.

I to najdziwniejsze. Ciekawe skąd oni biorą te ramy, patrzałem na zagranicznych stronach i tam ich też niema :shock: !

a jaki problem napisac do apollo i spytac sie czy nie moga wrzucic ich do swojej oferty,

od pytań jeszcze nikt nie umarł

Dobre :wink: tylko co jeśli powiedzą, że ich nie mają i nie ściągną :?: .

W dniu 12.07.2008 , o godzinie 12:28 został dopisany post przez Captain Jack

Są jakieś do tych ramów podobne ramy??

To chyba bardzo słabo patrzyłeś: www.newegg.com

Dżizys, napisz do apollo, bo oni tego czego nie mają w ofercie sprowadzają(a o cenę też zapytaj to ci odpiszą).

Matheosh , dzieks ale skąd ja ci wezme tyle kasy aby mi to do polski dostarczyli (do Katowic) :?: A tak nie ma tego ramu Crucial Ballistix 800 D9GMH.

omg, a co to nas obchodzi ? :expressionless:

a to co jest ?

http://www.newegg.com/Product/Product.a … 6820146565

goodprogram , nie zrozum mnie źle ale ja jestem głupi jak moje stare trampki więc wpisałem tylko Crucial Ballistix 800 D9GMH i nic nie znalazło :lol: .

Oj pisz do Apollo zapytaj ile kosztuje sprowadzenie i nie zawracaj nam mięśni pośladkowych :stuck_out_tongue:

Skoro nie umisz to ja to zrobiłem, napisałem do apollo w moim mieście w sprawie tych Crucial’i i wkleję tu potem co mi koleś odpisze.

Jeśli szukasz pamięci na kościach Micron zajrzyj na: www.ddr2.pl, Crucial Ballistix tam nie znajdziesz :stuck_out_tongue: ale możesz pogadać z Jarkiem może doradzi Ci coś innego :slight_smile: (chyba, że miałby możliwość sprowadzenia). Pytanie raz, że nie boli, a po drugie nic nie kosztuje.

Trochę dali ${CIACH} w tym apollo…

A to mi odpisali:

"Witam,

Niestety nie jesteśmy w stanie sprowadzić podanych niżej pamięci.

Podejrzewam że nawet jeżeli by istniała taka możliwość sprowadzenia cena

była by wyższa niż podana na allegro, jednak nie wiem czy aby wybór tej

firmy pamięci był przeze mnie uznany za dobry.

W razie innych pytań proszę o kontakt jeżeli wystąpiła by potrzeba

zaproponowania innej marki pamięci proponuje coś bardziej markowego jak

np.

GEIL, PATRIOT, OCZ

Pozdrawiam"

tyle czekania na odpowiedź to jeszcze ta odpowiedz jest negatywna,

zgadzam się z tym.

Bardziej markowego… :lol:

A kim jest ten marek ?

A ja bym brał jakieś muchy, są bardziej dostępne i równie dobre