Crysis - Błąd Winowsa;Wymagania

(Ancinek) #1

Witam.

posiadam grę Crysis. Gra się normalnie włącza itp ale po jakimś czasie grania wywala błąd.(Wyślij raport itp.) Co może być przyczyną?

(;-]) #2

oryginał czy pirat?? :slight_smile:

(Witam200) #3

Ancinek jaki sprzęt posiadasz? mi wywalało gdy ustawiłem max detale i po jakimś czasie po prostu za dużo efektów specjalnych w grze… nie wytrzymało natężenia… zawiecha i wywaliło. Na 8600 GE.

… zawsze jak ktoś ma problem to znaczy, że pirat :roll:

(Ancinek) #4

Up. Nie martwcie się że pirat bo stać mnie na oryginał :))

Sprzet:

-Core2Duo(Intel) 2.13gHZ

-1GB 667 mHZ RAM

-GeForce 7600 GS 256 mb(Do wymiany się już przymierzam.

Czy to wystarczy :smiley: ?Czy może zmienić ustawienia wszystkie na niskie?

A jeżeli niektóre mogą pozostać medium to jakie?

Dzięki.

Ancinek , proszę zapoznaj się z tą stroną oraz tym tematem, a następnie popraw tytuł tematu, używając przycisku icon_edit.gif

(Cekol1) #6

nmo to zobacz jak będzie na niskich jak będzie dobrze to wymien grafike i heja dalej

(system) #7

Crysis ma zalecane 2GB ramu i grafikę z DX 10. Twój zestaw jest poniżej minimum.

(Bionicman) #8

OMG. Mylisz wymagania minimalne z zalecanymi.

Ancinek spróbuj innych sterów do grafy, a jak to nie pomoże to przeinstaluj gre. Być może masz też ustawioną za małą wielkość pamięci wirtualnej.

(Ancinek) #9

Bionic Jaka pamięc mogę sobie ustawić?(Ustawione mam 1536 MB).Niedługo święta to coś się wykombinuje :-D. ZObacze czy są nowe sterowniki narazie.

(Lucyfer1991) #10

No więc do gry Crysis zalecane są te sterowniki http://www.nvidia.pl/object/winvista_x86_169.12_pl.html są one niestety BETA. Ale u mnie dobrze chodzą :slight_smile:

(Bionicman) #11

U mnie na tych betkach chodzi gorzej niż na oficjalnych. Co do pamięci wirtualnej jest to kwestia indywidualna, musisz sam poszukać idealnej wartości, ale mógłbyś powiększyć ją do np. 2GB albo i 3.

(Lucyfer1991) #12

Ale u Ancinek może chodzić dobrze i bez błędów różnego rodzaju.

(Ancinek) #13

Pytanko. Związane z misją (Troche offtopic)

Jestem w misji Core - Misja bez grawitacji. Utknąłem :frowning:

Jestem w pomieszczeniu z jakby polami siłowymi (takie 2 ogromne tarcze) i nie wiem co dalej. Jak ktoś przeszedł i może pomóc to chętnie. Jakby były potrzebne screeny to zrobię

(Cekol1) #14

Ehm… http://forum.dobreprogramy.pl/viewtopic.php?t=33903

(Ancinek) #15

Czy mi się wydaje cwaniak czy to jet temat dotyczący GTA SA? -.^

(Cekol1) #16

a no nie zauważyłem myślałem że to dotyczy wszystkich gier bo jest końcówka “i inne topiki off”

(Maciejjj19920) #17

hej. moglby mi kto wyslac na meila maciejjj19920@wp.pl plik rejestru do tej gry(Crysis) taki pli zebym tylko kliknal i dodalo do rejestru albo dokladny opis jak mam go wykonac gdyz nie mam instalki a po reinstalacj systemu giera mi nie rusza. wywala mi blad ze jest zla konfiguracja i na innych forach przeczytalem ze trzeba wrzucic pliki rejestru bo bez nich nie ruszy.za pomoc serdecznie dziex