CRYSIS DEMO - problem z dźwiękiem w grze

ale czy to od niego moze mi sie dziac tak jak sie dzieje ?? bo wymiana to kosztowna inwestycja 200-300 zł… biednych studentów nie stac na takie rarytasy :stuck_out_tongue:

Ile ? Kupisz Amacroxa … Za 150 zł A nie za 300 :stuck_out_tongue:

Może, ale pewne też na 100% to nie jest.

W 200zł powinieneś się zmieścić nie potrzeba Ci 700W :stuck_out_tongue:

aha ja zielony jestem w tych sprawach, to w takim razie trza isc do roboty, 2 dni i bedzie zasilacz :D, kolejne 3 i bedzie 1 gb ramu, dwa miechy i bedzie 8800gt z 320 mb :stuck_out_tongue: świetliste plany przede mna :stuck_out_tongue:

To akurat, jak będzie Crysis już w serii SuperSeller za 40zł to pograsz :stuck_out_tongue:

no taaa i juz 8800gt tp bedzie przezytek :smiley: wiec trza bedzie zbierac na druga zeby je w sli spiac i crysisa 2 udzwignac na medium :smiley:

ale dobra kuniec bo sie off zrobil galanty :stuck_out_tongue:

==EDIT==

panowie problem okazal sie tak banalny ze az mnie skreca z glupoty :D, za bardzo przycisnalem kmpa do biurka i nie bylo cyrkulacji powietrza w obudowie, i o ile przy graniu we freelancera karta sie nie grzala zbytnio to crysis wycisnal z niej ciut wiecej i mi sie zwyczajnie komp wylaczyl zeby sie nie popalily obwody :D:D, osunalem obudowe, demo przeszedlem i stwierdzam ze za 4 dni trza zaczac zebrac na crysisa :smiley: