Crysis działa ale za wolno!

Witam

Chciałem sprawdzić jak gry działają pod XP… Bo pod vistą działają dobrze ale może tu bedzie lepiej więc załączyłem XP. Problem z grą Crysis wyglada tak iż gra włacza się ale już od samego początku (intro) odtwarza się z predkością 1 klatki na 4-5 sekund… jest mozliwośc aby to przyspieszyć?

Call of Duty 4 działa znacznie szybciej niż pod vista i to na wyższych detalach :lol: a crysis wręcz przeciwnie…

Jakiś pomysł?

==EDIT==

Wrazie pytań komuter to Toshiba A210-128

AMD Turion64 X2 1,8GHz

2GB DDRII 667MHz

ATI Mobility Radeon HD2600 256MB

słaba grafika

Pod vistą miałem spokojnie ponad 40fps… pozatym przeszedłem crysis’a a pod XP niespodzianka :frowning:

grasz w takiej samej rozdzielczości?

Tak te same ustawienia… Przecczekałem pokaz slajdów iwłączyłem gre. 2 sekundy ok po czym 6 sekund przerwy i tak na okrągło…

crysis to gra nowej generacji i nie nadaje sie pod win xp. ewentualnie moze zainstaluj te sterowniki do grafiki specjalnie przygotowane pod crysisa

U mnie pięknie chodzi Crysis na XP. Detale na maxa, rozdzielczość 1280x1024 bez AA i można grać płynnie (O dziwo jednak Fraps pokazuje ok. 18 fps :o ).

Ściągnołem sterowniki pod crysis’a ze strony produnenta i przerobiłem je na wersje mobility :slight_smile: teraz gierka działa jak mażenie :smiley: też miam pokazywane 18-19 klatek :smiley: