Crysis i problem z fpsami

Mam taki problem gdyz ustawilem detale na full rozdzialke 1280x1024 oczywiscie dx9 bo w becie nie ma dx10 i problem jest taki ze chwilami owszem jest po 40-50 fpsow ale sa momenty ze ni “stad” ni “zowat” spada do 20 czasem nawet mniej, i pytanie czy moze byc to spowodowane ze to jeszcze beta?

Quad core q6600

4 gb ramu 800 mhz Geil

Gf 8800 gtx i stery beta najnowsze

To wina bety. Też tak mam. Muszą jeszcze zoptymalizować Crysisa lepiej dlatego premiera i wydanie demka się przesunęło w czasie.

kamien z serca, dzieki bardzo :slight_smile:

a z kąd można bete ściągnąć??

Jak nie wylosowali Cię na FilePlanet i nie otrzymałeś key’a do bety to nie ściągniesz tego legalnie. Bo na w/w stronie musisz mieć konto, i otrzymać key’a. Więc pozostaje raczej czekać Ci na demko. Z tego co wiem to miały być jeszcze kolejne części bety, ale nie orientuje się jak to dalej wygląda. Na razie Crysis ma status “Closed Beta” czyli tylko osoby wybrane mogą w to pograć.

Jak to nie…

Przecież wyszła otwarta wersja publiczna

http://www.fileplanet.com/promotions/crysis/beta/

Nawet nie orientowałem się że wyszła Open Beta, ale to dlatego że ja już się nagrałem. Wiedziałem że ma wyjść ale nie wiedziałem kiedy.

Dzięki Błażej za poprawkę :wink:

No i Open Beta za free się skończyła :stuck_out_tongue:

Pozostaje czekać na demko do 26 Pazdziernika :wink:

Dobrą wiadomością jest to, że na odpowiednim procku i grafie 8600GT lekko przetaktowanej, w Crysis będzie dało się grać!

:-s Zobaczymy jak będzie z demkiem. Bo beta była fatalnie zoptymalizowana. Mam nadzieje że to poprawią. Bo jeżeli nie wezmą się za to naprawdę ostro, to 3/4 ludzi nawet tego nie odpali :? Nie mówiąc już o graniu 8) A jak się ustawi niskie detale i rozdzielczość to Crysis wygląda jak ostatnia maszkara :stuck_out_tongue:

Ja posiadam Radeona X1950Pro , 2GB ramu, Core 2 Duo 3.2GHz i gram na full. Rozdzielczość 1024x768.

Niestety gry włacze AA to mam biały ekran i jedynie kontury drzew ;/. Nie wiem czym to jest spowodowane, może wy wiecie??

Przy jednej z pierwszych bet grałem z AA na full jednak w beta 3 juz nie, czemu?

WizZz co do tego jak crysis wygląda można zobaczyć tutaj http://crysis.pobieralnia.org. Zdjęcia 23, 24, 25 ukazują nam kolejno detale: Low, Medium, High.

No niestety ja Ci nie pomogę. Sam grałem tylko w pierwszą betę i wszystko było dobrze :? W kolejnych wersjach się nie orientuję.

Błażej Zobacz te screeny co podał mamrow Mówiłem że Crysis wygląda jak ostatnia maszkara na niskich detalach 8)

Nie przesadzajmy ;] Niektórych taka grafika cieszy :slight_smile: Niemniej jednak mnie nie :stuck_out_tongue: Preferuje detale na High.

Przyznam, że low detal wygląda jak FarCry :mrgreen:

Nikt przecież nie kupował tej gry żeby na low detalach grać

Ma ktoś może niepotrzebny kluczyk do bety crisis ? Moge zamienić na zaproszenie na PT!

Jak widać nic Ci to nie da :slight_smile: Betka Off :slight_smile: Czekaj na demko do 26 Pazdziernika.

A zaproszeń na strony torrentowe nie potrzebujemy :stuck_out_tongue:

wina tego ze to radek…

radki mają problemy z AA

spada wydajność jak nie wiem co

Jest już test tej wersji

Jak widać sporo uchybień

http://www.egielda.com.pl