Crysis - jedna z najbardziej wyczekiwanych gier roku!

(Wujek 15) #1

Właśnie dziś w nocy wrzucone zostało na różne serwery DEMO Single Player Crysis'a ...

Kilka adresów..

http://na.llnet.cdn.ea.com/u/demos/Crysis_SP_Demo.exe - leci max łącze

http://www.gamershell.com/download_21700.shtml

Tak więc nie trzeba wchodzić na stronkę http://www.crysisdemo.com/ i patrzeć że został jeszcze odliczany czas ( jak zwykle sie nie wywiązali bo demo miało być 26 października o 9 chociaż mniejsza z godziną. Dziś jest już27.)

I jak wrażenia z gry ? :slight_smile:

Właśnie ściągnąłem :slight_smile:

URL http://na.llnet.cdn.ea.com/u/demos/Crysis_SP_Demo.exe

Komentarz Crysis_SP_Demo.exe

Odsyłacz http://na.llnet.cdn.ea.com/u/demos/Crysis_SP_Demo.exe

Ponawianie Yes

Plik lokalny E:\Download\Crysis_SP_Demo.exe

Data pliku 10/27/07 09:05:07

Wielkość pliku 1.77 GB

Ukończono 1.77 GB

Czas całkowity 00:43:40

Średnia prędkość 708.95 KB/s

Czas utworzenia 10/27/07 09:05:04

Czas ukończenia 10/27/07 09:48:48

(38544) #2

Juz gralem dzisiaj , gra nawet dobra tylko nie wiem na ilu komputerach bedzie dzialac , bo ja musialem grac na rozdzielczosci 1024x768 na 7950gx2 . na wyzszych ustawieniach troche zacina.

Jezeli ktos mial wykupiona gre jeszcze przed wydaniem "preorder" to jest ona dostepna "demo" do sciagniecia z EA download manager.

Wracajac do gry to rozczarowuja troche bronie w tym demie , poprostu sa malo celne :stuck_out_tongue: , grafika jest dobra.

Pogram w pelna wersje to wtedy bede sie wypowiadal :stuck_out_tongue:

(Wujek 15) #3

Demo kończy się po zaatakowaniu tego niebieskiego potwora w statek ?

(Krzysieek88) #4

Szczerze powiem że nie warto było ściągać 1.7GB :stuck_out_tongue:

Pograłem chyba z 10 minut i usunąłem, nawet nie kończąc xD

Ale postarali się, gra chodzi lepiej niż beta :wink:

Czekam na wersję full :wink:

(xomo_pl) #5

mam pytanie pujdzie mi (to znaczy nie będzie się ciąć)?

My PC:

INTEL PENTIUM D 2.8 GHz

1gb Ram DDR2 w Dual'u

GF 7600gs 512mb

(Krzysieek88) #6

zomo_prl Jak dasz minimalne detale i nie przesadzisz z rozdzielczością, to może nie będzie przycinać :slight_smile:

Ale tego nie gwarantuję...

Najlepiej będzie jak ściągniesz i sam się przekonasz :slight_smile:

W końcu od tego głównie jest demko :stuck_out_tongue:

(M Kupczynas) #7

Ściągnąłem, pograłem, iii... wrażenia więcej niż pozytywne. Fakt grafiki nie mogę oceniać, bo mój sprzęt pozwala jedynie na grę w minimalnych detalach w rozdz. 800x600, no ale grywalność stoi na wysokim poziomie.

zomo_prl oczywiście, że będzie chodzić. Patrz na mój sprzęt(w podpisie) niby taki słaby a Crisis chodzi praktycznie bez zacinania, jedynie przy wiekszej akcji, ale grać się da :wink:.

(Ford Fokus) #8

Ściągnąłem i jest super :smiley: Przeszedłem całe demko,

Tak, kończy się jak ten kapitan woła, że potwór zabrał niejakiego Chestera i bohater traci przytomność :stuck_out_tongue:

Działa mi na medium i nawet nie przycina, no może po ataku tego potwora troche się zbierał bo sie zawiesiło na 10 sek chyba :stuck_out_tongue:

Mam taki sam sprzęt tylko GF 7600GS od Galaxy i działa spokojnie na medium 1024x768 :slight_smile:

(Wujek 15) #9

U mnie na medium leci i pare rzeczy na High.. juz mi sie nie chce odpalac dema i sprawdzac :slight_smile: .. i lata bez zwiechy. Będzie dobrze :slight_smile: Extra detale.. Eh..

(38544) #10

Na rozdzielczosci 1024 x768 i na high delatach dziala dosyc dobrze ale jak jest jakas wieksza akcja gdzie trzeba szybko biec i odstrzelic paru ludzi to sie zaczyna zacinka i troche ciezko jest to zrobic. Uff trzeba bedzie zaczac skladac kase na 8800 :wink:

WSZtm Jakie ty masz lacze ze ci sciagalo 700 kb/s ?? Chyba musi byc z 6 mb ??

(Krzysztofnawrot) #11

Przed chwilą pobrałem demko :slight_smile: Instaluje i sprawdze :smiley:

(xomo_pl) #12

i Windows Vista? bo ja mam vistę....

(Ford Fokus) #13

Ja mam XP, Vista to zbędny cukierkowy zamulacz który i tak mi nie jest potrzebny bo moja karta nie obsługuje DX10.

(Warzka88) #14

Mam problem odnośnie tego, zainstalowłem czystego Windowsa Viste ultimate, pobrałem demo Crysis, sciągnołem zalecane stery beta pod sp Crysis, i jest taka kwestia, Wlaczam gre 1024x768 bo taka jest ustawiona detale wszystko very high i co, 20 fpsow nie idzie naprwdę grac nie mam pojęcia o co chodzi nawet AA jest wyłączone

A sprzęt posiada Quad core q6600 4 gb ramu /800 mhz gf 8800 gtx

(Błażej) #15

Inne stery spróbuj

(Warzka88) #16

Ale na stronce nvidia sa zalecane stery na Crysisa, dziś robiłem formata a wczoraj miałem inne stery i było to samo, btw jak mogę dokładnie usunąć te stery to porpóbuję

(Krzysztofnawrot) #17

Ufff... Nie wiem co "powiedzieć" :o Po prostu najlepsza gierka pod względem wszystkiego. 8) Grafika.. no po prostu cukierek :slight_smile: Na 1280-1024 wszystkie detale na High AA off i miałem średnio 30 fps więc jest dobrze.

(38544) #18

Ja mam dwa systemy Xp do gier i viste do innych rzeczy . Na takiej konfiguracji to bedzie raczej ciezko pograc w crysisa pod vista.

Ale ja tam sie nie znam :stuck_out_tongue:

(Dark Alchemy) #19

A ja mam pewien problem. Otóż w demku nie ma celownika laserowego. Tzn. w opcjach modyfikacji broni wszystko jest ustawione ale tej czerwonej kropeczki po przyłożeniu broni do ramienia, nie ma. Wie ktoś może o co chodzi?? Bo bez celownika to troszkę trudno się gra.

(38544) #20

Ja też tego nie mam tylko w pistoletach jest ale w broni długiej nie.

Może to dlatego ze to jest demo :stuck_out_tongue: