CRYSIS - Nie mozna się zalogować do gry w multiplayer

Witam

Przeszedłem właśnie Crysis do końca i czas aby zagrać przez internet. Założyłem konto na game spy arcade ponieważ jest wymagane do gier online w Crysis i nie mogę się zalogować.

Potwierdziłem konto i bez problemu mogę się zalogować na stronie gamespyarcade ale gdy wpisuje mój login i hasło w grze dostaje informacje ze login lub hasło jest nieprawidłowe.

Czy grał ktoś z forumowiczów w tą grę online ?? Jak to działa i dlaczego nie działa :frowning:

Szkoda by było jak by to nie działało bo za te 50 $ to miałem tylko 2 dni rozrywki #-o

Z góry dzięki za pomoc. ![-o<

Ps Dawno nie zaglądałem na forum i widzę dużo zmian na dobre ;). Dzięki słownikowi zaznaczającemu błędy na czerwono nie piszę z błędami i nikt nie narzeka :wink: :mrgreen:

Proszę zapoznać się z treścią poniższych tematów i zmienić tytuł swojego tematu na konkretny, mówiący o problemie.

W tym celu proszę użyć przycisku zmien.gif

:arrow: viewtopic.php?p=980957

:arrow: http://rtfm.killfile.pl/#tematy

neo10 - Twój post jako nie odnoszący się do głównego wątku tematu - kasuję.

Prosiłbym nie urządzać chata z tematów na Forum.

Sidhmor zgadzam sie z tobą to już zaczyna się robić nie ciekawe, wszędzie tylko poprawiania , no ale co zrobić muszę to poprawić [-X :evil:

Co do gry to już działa , nie wiem dlaczego dopiero po 2 dniach mogłem się zalogować ale już się zalogowałem. Trochę rozczarowuje ten multiplayer w crysisie ,a wiec wracam do bf2 ;).

Bo często na pełną aktywację konta trzeba trochę poczekać, nie wszędzie potwierdzenie kliknięciem w link zamieszczony w mailu aktywacyjnym jest jednoznaczne z pełną aktywacją konta.

hmm, tak trzebaa gamspy arcade, a nie jakis specjalny od cryteka ?

NIE trzea gmespy arcade lool ! Wlaczasz crysisa dajesz multiplayer i tam ci sie pojawai logowanie - dajesz nowe konto wpisujesz co trzeba i na tym odp;alasz od razu omg