Crysis very high.Jaka karta pociągnie

To jaką karte mam wżąć rzeby chodził na bardzo wysokich GTX 260 pociągnie.Albo moge wżąć dwa GF9600GT GYGABYTE na nich powinien chodzić bez problemu.

Z giga ramu i ten GTX260 + Vista i będzie smigać chyba na VH :stuck_out_tongue:

giga ?! chciałeś powiedzieć 2… bo 4 to przesada…

On ma już dwa giga. I chodziło mi iż doda jeszcze jeden by mieć 3 Gb :slight_smile: i tą kartę i powinno śmigać w Dx10. Eh…

2gb w 100% wystarczą… nawet sprawdzałem i podłączyłem 2gi monitor i tam poziom ramu… nigdy nie przekroczył 90%… na very high i na viście oczywiście :smiley: więc ten 1gb będzie zbędny…

Nom masz rację. :slight_smile:

Pojdzie na GF 8800GT 512 ?

To w końcu ostatecznie jaką karte wżąć :?: :?: .Żwby crysis chodził na bardzo wysokich i na 16xQ

Radeona 4870 lub GTX260. I pamiętaj iż tylko na Viście osiągniesz swoje bardzow ysokie detale. I dodaje jak Ci zostanie kasa z 1 gb ramu dla spokojności.

A czy dwa GF 9600GT pociągną bo wychodzi troche taniej niż jeden GTX260???

kup GTX 280 lub 2 gf 9800gtx very high masz zapewnione

No co ty .Tyle że nie dysponuje taką ilością kasy mam gura 700-800zł wiec wystarczy albo na 9800GTX albo na dwie 9600GT i ostatecznie jak wyciągne jeszcze troche o rodziców to może na GTX260 .

crysis przerost formy nad treścią :slight_smile:

No to jaką karte mam wźąć :oops:

Eh…kup sobie Xbox-a 360 nowy Crysis na niego też będzie. Ale wracając do tematu jest to BARDZO nie zoptymalizowana gra. Wręcz potwór. Jak chcesz zagrać w Bardzo wysokich - (a nie wysokich) więc wymagania rosną bo Vista, której potrzebujesz do ich uzyskania podnosi trochę poprzeczkę. Dla tego potrzebujesz czegoś mocnego jak napisali koledzy wyżej. Dla tego musisz zaopatrzyć się w dwa GF9800GT lub GTX260. Wtedy może uda się ten zabieg. Aczkolwiek nie wiem jak poradzi sobie twój procsesor i czy 2 gb ramu starczą no i zasilacz masz 900W więc on raczej sobie poradzi.

900W ?! za dużo… 600W to będzie aż nad to :slight_smile:

goodprogram ma racie biesz radka hd4850 512 asua i będzie ładnie śmigać crysis na fulla :wink:

O jezu a nie można edytować posta zamiast pisać trzy pod rząd?

Na twoim miejscu zainwestowalbym w Radeon-a HD 4870. Pociagnie Crysis-a, a jak za jakis czas nie bedzie ci wystarczac to dokupisz drugiego i polaczysz przez CrossFire…

mam radeona hd 3800 . crysis idzie mi na high . a karta ma 1024 mb pamieci . czemu nie idzie na VH ??? :roll: #-o