Crysis: Warhead - już we wrześniu!

Nowy crysis bedzie dostepny już we wrześniu! Co o nim myślicie? Bedzie to kolejny odgrzany kotlet tzn. dadzą nam tylko nowe misje i trochę nowych lokalizacji? Czy może stworza coś nowego :wink:

Tutaj jest zapowiedź video:

http://www.gry-online.pl/gol_video.asp?ID=9135

      1. :smiley: :smiley: :smiley:

Dodadzą trochę grafiki w DX10, jakąś bezsensowną fabułę i później będą się zastanawiać dlaczego gra się źle sprzedaje :slight_smile:

dzikimuflon , też tak myślę, widząc ta zapowiedź to nic nowego w niej nie zauważyłem poza nowymi lokacjami :wink:

Wtedy będą się zastanawiać czemu 100 mln osób ją kupiło. Jeśli mają się zastanawiać czemu się źle sprzedaje to niech zrobią tak jak teraz: Jadę 30km/h po prostej dordze, auto nagle robi fikołka kręci się wokół własnej osi i boom… I niech dodadzą więcej bugów ! Przecież to 2 ! Musi być więcej i lepiej…

mam nadzieje że crysis warhead będzie miał ciekawą fabułę i będzie miał mniej bugów niż zwykły crysis :stuck_out_tongue:

przecież nawet HUD-u nie zmienili :stuck_out_tongue:

  1. to nie crysis 2 tylko dodatek

  2. nie będą poprawiać grafiki tylko ją optymalizować (Crytek zbudował kompa z kartą GF8600 i ponoć chodzi 30FPS przy max opcjach)

  3. fabuła mniej więcej ta sama, tylko z innego punktu widzenia (gramy Psycholem a nie Nomadem)

2 screenshoty z gry.

:shock:

TomisH , te SS wymiatają, ale to chyba robione na pokaz :stuck_out_tongue:

Bo nie ma żadnego HUD-a ani nic :stuck_out_tongue:

Wiadomo. 5FPS - Wszystko ma MAX + Photoshop + Wprawna reka = Miliony ludzi "Whooaahh ! Dżizus ! Boska grafa "

nie przesadzaj z 10 fps bedzie :stuck_out_tongue: a screenshoty tutaj są gameplay tez ->http://max-crysis.com

Bedzie to co w wiekszosci Gier czyli , taka sama grafika (wkoncu ten sam silnik-moze ciut lepsza)no i pewnie nowe misje …

wymagania się nie zmienią, rozumiem?

Ogólnie mówiąc, Crysis jest DEMEM silnika graficznego, na którym gra stoi. Twórcy silnika chcieli pokazać możliwości tego silnika no i stworzyli przy okazji grę. Więc nie dziwcie się, że fabuła jest do bani, masa bugów itd.

A to, że Crysis się dobrze sprzedał to producent wykorzystuje ten fakt i tworzy dodatek.

Dokładnie, chcieli tylko pokazac mozliwosci Graficzne jakie udało im sie osiagnac :slight_smile: a ze gra sie sprzedaje to jest i jej kontynuacja …

Czy wymagania wzrosną w związku z małym ulepszeniem grafiki?

xqwzts , nie wiadomo, ale raczej nie tak jak już pisałem dadzą chyba nowe lokalizacje, wrogów i może boranie, a grafika za bardzo się nie zmieni :stuck_out_tongue: