Crysis Warhead - opinie

Masz rację tylko, że w Crysisie chyba nie ma żadnych easter eggów. To nie gra tego typu, ale każdy gra jak woli. Ja też staram się pozwiedzać, ale dopiero po ukończeniu fabuły jak gram za drugim razem. Czyli odwrotnie niż ty. :slight_smile:

A no własnie :stuck_out_tongue: w sumie na odwrót :slight_smile:

Apropo easter eggów… czekamy na GTA 4 na PC.

Kurde kupiłem Xboxa do GTA 4 i zakończyłem gre na 30 % i jakoś nie chce mi się grać… uhm

Jakaś motywacja by się przydała.

Dodatkowo kupiłem oryginalna oczywiście gre i sharpa 42 cale doi gta 4 i przestałem grać.

Tylko nie mów, że teraz x360 stoi obłogiem. :smiley: Ja kupiłem x360 też w sumie do gta 4, które z resztą przeszedłem (60% miałem pod koniec), ale potem już do niej nie wracałem. Grywalność na X360 przedłużyły mi gearsy, a przede wszystkim Forza Motorsport 2 w którą gram do dziś. :slight_smile:

Tak… właśnie klocuszek sobie stoi :frowning:

Nie mam chęci…Nie wiem uhm.

no u mnie jest to samo z X’em kupiony specjanie do GTA4 i teraz stoi :stuck_out_tongue: apropopo czy wiadomo coś czy następny crysis wyjdzie na X360 ??

Narazie 1 i Warheada nie ma na pudełeczko

Poza tym dla mnie Ok.

BO nie umiem na padzie grać w FPSy ;|

Podstawa ma wyjść na X360 jakoś w listopadzie.

ja grałem na delcie, ale nie grałem jakoś hardkorowo, przy alienach to najczęściej raszowałem bo nie dało się pokonać 20 naraz :stuck_out_tongue: a crysisa 1 przeszedłem za 1 razem na normal i zajęło mi to 3 dni, teraz warhead w 1 dzień na delcie, także na pewno warhead jest prostszy.

Nie tyle prostszy co:

a) krótszy

b) w podstawie uczyłeś się gry na świeżo, poza tym uczyłeś się sprawnej obsługi nanosuitu w danych sytuacjach, w warheadzie na starcie miałeś już jakieś doświadczenie

Dokładnie ta gra jest za prosta . Przeszedłem ją w 5 godzin i 27 minut(jednym ciągiem) na normal i to ma być gra ? zawiodłem się mówiono że ma wszystko szybciej chodzić guzik wszystko tak samo jak w części pierwszej . Uważam ta grę za odgrzany kotlecik ale są też plusy . Fabuła jakoś bardziej mi podchodzi w 2 części , wreszcie pojawiło się kilka nowych broni i pojazdów tylko nie wiem dlaczego nie można było czołgiem sobie pojeździć . Wreszcie widać że nietylko 4 osoby w armii mają ten nano skafander pojawia się większą ilość super komandosów . Końcówka ciekawa bardzo duża przestrzeń do biegania. Uważam że ta gra nie jest warta więcej niż 49zł(ja dostałem jako prezent) w dniu premiery i znowu producent będzie biadolił że się słabo gra sprzedała a ja można się doczytać jest jakaś ilość aktywacji tej gry żeby jej nie odsprzedawać .

najlepsze jest to, że jest ten DRM czy jakoś tak, chodzi o to, że można tylko pare razy zainstalować grę… to dziękuję, szczerze już wole w pirata grać, niż płacić i być jeszcze ograniczonym, z taką polityką to powodzenia ea :slight_smile:

Też muszę powiedzieć że łatwiejsza od jedynki i krótka. Gdy grałem na ostatniej misji w ogóle się nie spodziewałem że to będzie koniec :stuck_out_tongue: Ogólnie gra ok, ale zgodze się że lepiej w pirata zagrać niż kupywać, za taki krótki gameplay dałbym 40 zł nie więcej.

Do wszystkich tych którzy twierdzą, że gra chodzi tak samo. Wybuchy znacznie mniej obciążają system. Potrafiłem wysadzić 3 pojazdy jeden po drugim i gra nieznacznie zwalniała. Tymczasem w podstawie rozwalałem jedną chałupę czy jednego hummera i już było widać spadek FPS. Nie zauważyliście, że mimo większej ilości wybuchów nie ma takich spadków ?

ja tego nie zauważyłem, ale przy takich samych ustawieniach mam cały czas ok.~5 fps mniej. myślę, że jak wyjdzie jakiś patch to będzie lepiej.

Mylisz się.

Zainstaluj pierw wszystkie patche do gry a potem twierdź.

Nie ma różnicy.

Gra chodzi w niektórych momentach tak samo a nawet gorzej.

Mowa oczywiście o Warheadzie.

Crysis 1 z łatkami jak złoto.

a ściągnijcie sobie ten cfg i wrzućcie go do folderu z grą: http://rapidshare.com/files/147040734/autoexec.cfg

ja mam 2x więcej fps i na pewno nie gorsza grafike

Do warheada ?

Pisze niby w tym pliku że wszystko na LOW… hm…

Zarzuć screena z oryginałem i z tym plikiem.

To dziwne co piszesz 1920x1200 max ustawienia DX10 elegancko lata aż miło w porównaniu do jedynki oczywiście na dwóch więc w niższych rozdziałkach i na jednej musi ładnie latać w X64

Single - Avg: 15.368 - Min: 14 - Max: 16

CF- Avg: 28.929 - Min: 27 - Max: 31

xqwzts

nie musisz wżucać dużo rzeczy jest wyłączone jak część cieni światła detale zmienione na 3 nic ciekawego ten config chyba że na wydajności ci zależy.

Doczytaj na temat zabezpieczenia instalujesz dowoli na 5 kompach

A tu mała kolekcja zdjęć

aba4fa856a9665b3m.jpg

6dccbdc898e906e0m.jpg

f99a43b3f60e265bm.jpg

82ff7163b36a406cm.jpg

06888afbdd8fbf42m.jpg

48c4be45af2d146em.jpg

A tak przedstawia się ostatni przeciwnik.

76e7f5a6b74b6e62m.jpg

Poważnie mówię.

Na Viście nie było dane grać więc przeszedłem na XPeka

Za 30min filmik z Visty x64 się załaduje 1920x1200 max z frapsa to zobaczysz że da się a fraps jeszcze obciąża przy nagrywaniu.

Obiecany filmik

http://www.vimeo.com/1782140

http://www.vimeo.com/1782589

http://www.vimeo.com/1782873

ustawienia we fraps Half-size dla zmniejszenia pliku