Crysis - Zacina sie menu i reklamy, a gra nie

Mam, heh, dziwny problem. Gdy włączam grę Reklamy tną się niemiłosiernie, tak samo menu główne, ale już sama gra, i menu włączane podczas gry - w ogóle nie. o co chodzi, i jak to naprawic ?

A masz stery najnowsze? inne gry dobrze chodzą??

DualCore Optimizer zainstalowany ?

Tak. Ale gra się nie tnie ! Tną się reklamy i menu główne. A gra chodzi płynnie ! I nie wiem o co chodzi… !?

Panowie mam ten sam problem i nie wiem o co chodzi reklamy tną na maxa menu też, ale gra i menu jak gram pięknie :frowning:

Radeon HD 2900XT, Athlon X2 4800+, 2GB RAM-u,Win XP Home Edition

Czytałem, że sterowniki (catalyst trzeba nowy ) ale nie jestem pewien

keymen - sa 2 opcje : albo procek albo grafa. Bo mam tą samą grafe a procek ten sam tyko że 4000+

Ale uważasz, że sterowniki trzeba nowsze (bo catalyst 7.11 zciągam właśnie ) czy, że coś mam zepsute…

A tak ogólnie dzięki za odp. Swój problem już rozwiązałeś, a jk tak to jak :-o

może do proca stery też trzeba ?

taki jest efekt kupowania kart Ati ;] sprzedaj ten złom i kup 8600gts lub 8800gt

tak wiem, zaraz mnie zjadą miłośnicy radeonków i athlonków . Prawda boli

Ja wole jednak ATI niz Nvidiie. Ogólnie są wydajniejsze od Nvidii…Chociaż co prawda 2600 Xt to szajs :stuck_out_tongue:

@keymen

Nie poradzilem sobie jescze :stuck_out_tongue:

Znajdz mi kartę firmy ATI która dorównuje wydajnością Nvidia Geforce 8800Ultra.

Tańsze może i są wydajniejsze, ale jeżeli chodzi już o droższe modele to Nvidia bije w wydajności ATI na głowę.

I spróbuj sobie zaktualizować wszystkie sterowniki od chipsetu, itp.

Dlatego mówię OGÓLNIE a nie że ta ejstwydajniejsza od tej… Ale wymieniam chyba XD Bo ta co mam to szajs.

Wymieniaj jak najprędzej… poczekaj do stycznia , bierz jakiegoś geforca i nigdy nie pakuj sie w radeony czy athlony [-X

Ojoj, ale proca nie zmienie na intela…za huhu

Dlaczego?Ja bym nie patrzył na “więź” do dajmy na to Athlona tylko bym brał co lepsze.

To nie więź…intel do biura bardziej…chyba że core 2 duo extreme a na to nie ma kasy

Tak co do tego zacinania się… Po problemie ( zciągnąłem Catalyst 7.12 i Display Drivera ) Wszystko w Crysisie na mega obrotach idzie… Ale za jakiś czas się na 8800Ultra przerzucam… Tylko płytkę będe musiał wymienić. Apropo nie jestem miłośnikiem ani Radków ani GeForc’ ów, poprostu biorę zawsze to co bardziej mi pasauje. WESOŁEGO NOWEGO ROKU! !!

spr ustawienia karty

i jej stery

:smiley:

a gra nie jest warta uwagi! !!

jest liniowa bardziej niz call off duty 4 mnustwo bledow psujacych radosc gry. grafa zato jest wypasiona i to fest :o za samom gre 4+ a za grafe 9-

lupa , na tym forum piszemy po polsku. Proszę wyedytować swojego posta i poprawić co trzeba. Jeżeli nie będziesz stosował się do zasad panujących na tym forum, załapiesz kolejne ostrzeżenie.