Crysis zacina się

Mam problem gra mnie się zacina od momentu gdy jestem na lotniskowcu, ciągle same bugi. W misji “reconing” bije jakiegoś robala i co chwile mi się gra wiesi a całą grę na B. WYSOKICH wymaganiach gram nawet jak zmieniłem na NISKIE to dalej się wiesi. Czy ktoś miał podobny problem z tym? A tego robala to rozwalić z czego mam z tego działa gausa czy co? Przebieg gry na tym lotniskowcu wygląda tak że co 30sek zapisuje jak się zacina to wyłączam grę, znowu odpalam wczytuje i tak 30 razy na pół godziny gry.

Dodane 15.09.2012 (So) 17:17

Proszę o poradę jak najszybciej go rozwalić żeby przejść do następnej fazy gry, w której może nie będzie bugów bo już mnie męczy ta zbugowana gra.

Dodane 15.09.2012 (So) 17:35

Mam tą grę z CRYSIS MAXIMUM EDITION CRYSIS+CRYSIS WARHEAD+CRYSIS WARS czy możliwe jest że jedna gra zacina drugą?

Dodane 15.09.2012 (So) 17:40

Znalazłem coś takiego by “mk2boro”

"Podbijam, żeby było wiadomo, jakie jest rozwiązanie.

Po pierwsze w tej misji walą się save’y. Odpaliłem grę z poprzedniego save’a i poszło. Chodziło trochę i znowu się sypnęło. Nie mówię już o takich kwiatkach, jak pierwszy boss wysoko w powietrzu, albo z nogami do połowy w teksturze pokładu statku.

Niestety w DX10 nie dane mi było dokończyć, bo znowu zaczęły się freezy, troszkę dalej w tej misji, więc pogrzebałem trochę i odpaliłem w DX9. Ponoć niektórzy mają taką opcję w menu kontekstowym, jak klikną prawym klawiszem myszy na execa. Ja nie miałem, więc rozwiązaniem jest dodanie ‘-DX9’ za linkiem do gry. np: “C:\Program Files (x86)\Electronic Arts\Crytek\Crysis\Bin64\Crysis.exe” -DX9

Grę ukończyłem i dalej twierdzę, że może nie cała gra, ale wersji DX10 jest mocno skopana. Mimo wszystko przez większość gry grało się bardzo miło.

PZDR, topic do zamknięcia. "

Ale on miał DX10 ja mam 11 i on na viście grał.

Dodane 15.09.2012 (So) 17:42

Ale za bardzo nie skumałem o co mu chodziło, bo to ozanacza że mimo że mam dx11 to mam zainstalować dx9 i umieścić DX9 w pliku CRYSIS??

  1. Podaj dokładną specyfikację sprzętu.

  2. Gra oryginalna?

Już przeszedłem na tych zacięciach bo po robalu był drugi boss i koniec gry. Gra orginalna a sprzęt lepszy niż potrzeba. Ale dzięki za chęci.