CS 1.6 anty chaet

witam

postanowiłem pograć z kolegami w CS 1.6 i jest taki problem ze jedna osoba cheatuje i mam pytanko czym go wykryć ? żeby nie mógł cheatować ? jaki program/y są najlepsze ? które nie pozwalają ingerować w grę ? dodam że serwer stawiam na swoim PC

pozdrawiam

VAC2 wbudowany w steama wykrywa Cheaty prędzej czy później.

Jak ktoś cheatuje, a Ty tego nie tolerujesz, nie zezwalasz - wyrzucasz go z serwera, kick albo ban…

Odbanować możesz, jeśli zaprzestanie takich praktyk.

ale mojego kolegi nie wywalał … nie wiem czy ja mam VAC2 bo to stary CS jest 1.6 w koncu …

Jak masz konto Steam to masz VAC2, proste.

A jak nie mam ?:slight_smile:

To jesteś piratem ;]

http://www.sxe-cs.blo.pl/ To jest po prostu miodzio moim zdaniem lepszy o 1000 razy.

a czy coś takiego jak : sXe Injected np. chroni dobrze ?:slight_smile:

doradź coś :stuck_out_tongue: i najlepiej żeby jakieś logi sie pojawiały w związku z działaniem serwa …

Złączono Posta : 07.12.2007 (Pią) 20:04

mam jeszcze jedno pytanie bo jak zgine to juz mnie nie slychac jak mowie przez mikrofon da sie to zmienić / ?

A jak sie zaklada serva (albo ma sie stalego) to jak zrobic zeby tez program dzialal?xd

tzn: kickowalo tych, ktorzy nie maja tego programu

Wpisz w konsoli sv_alltalk “1” (oczywiście jeśli jest to dedicated server to komendę należy poprzedzić słowem rcon - rcon sv_alltalk “1”).

Czekam na PW na wiadomość, skąd jest gra. Jeśli nie dostanę, za 24h temat leci do kosza.