Cs 1.6 - ban po ip

witam

mam następujący problem - moja siora gra w cs’a 1.6 nawet 8 godzin dziennie i niesamowicie mnie to wnerwia, gdyż blokuje kompa na cały dzień - to już jest nałóg! usuniecie cs’a nic nie da, bo wtedy ona usunie np. mojego fm 2008. usuwanie plików, aby się cs nie odpalił tez nie wchodzi w rachubę, bo się skapnie ze to moje dzieło.

czy są jakieś sposoby na unieszkodliwienie siory i cs’a?

czy możliwe jest np. naodwalalnie i zdobycie dla niej bana na ip (mam stałe) aby już nie mogła grac w tego przeklętego dla mnie cs’a?

spróbuj włączyć grę i czat w niej, jeżeli jest, i tam musisz łamać regulamin, pisać dużymi literami, spamować, innej możliwości chyba nie ma, niestety :?

Ban na IP, to nic w zasadzie nie da. Jeśli ją zbanują na jednym serwerze to znów wejdzie na inny i tak w kółko …

Zmień hasło na Steamie.

Albo zamieść klucz seryjny w necie :slight_smile: Będzie go uzywało dużo osób a z jednego klucza może korzystać max 1 osoba. A potem pewnie zbanują klucz przez to nikt nie będzie mógł na nim grać…

A tak na serio to ja bym sie dogadał z siostrą, postawił jasno warunki ona gra tyle i tyle a ja tyle i tyle. A jak nie posłucha to rodzicom :slight_smile: